Fani M jak miłość dręczą Krystiana Wieczorka o Magdę. Mylą Annę Muchę z jego żoną!

i

Autor: MTL Maxfilm Fani M jak miłość dręczą Krystiana Wieczorka o Magdę. Mylą Annę Muchę z jego żoną!

M jak miłość

Fani M jak miłość dręczą Krystiana Wieczorka o Magdę. Mylą Annę Muchę z jego żoną!

Andrzej z "M jak miłość" chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Gwiazdor jest szczęśliwym mężem Marii Szafirskiej, aktorki, którą poznał na planie... "M jak miłość". W ostatnim sezonie serialu Budzyński ukochaną żonę Magdę zdradził i aktor "oberwał" za to ostro od fanów, choć przecież prywatnie jest Bogu ducha winny. Ale widzowie wiedzą swoje i na widok Wieczorka z żoną pytają o Magdę! Gwiazdor "M jak miłość" zdradził, że czasem jest już tą sytuacją bardzo zmęczony. Jak wyglądają serialowa i prawdziwa żona Krystiana Wieczorka - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Budzyński z "M jak miłość" jest dręczony o Magdę! Nie ma spokojnego urlopu z żoną

Andrzej w "M jak miłość" dopuścił się haniebnego czynu i zdradził swoją ukochaną żonę Magdę. Tym samym pani Budzyńska została drugi raz oszukana przez małżonka, wcześniej podobny "numer" wyciął jej Olek. Nic dziwnego, że małżeństwo Budzyńskich zawisło na włosku, ale fani są wkurzeni. Para idealna "M jak miłość" bliska rozwodu?

Hej na Budzyńskiego z "M jak miłość"

Konsekwencje czynu bohatera "M jak miłość" ponosi niestety sam grający go Wieczorek prywatnie. Kiedy widzowie zobaczyli na ekranie, jak znika w pokoju hotelowym Julii na aktora wylała się fala hejtu.

- Bardzo bym jednak prosił, żeby nie pisać do mnie na priv. Dostaję dużo obraźliwych wiadomości mylących mnie z postacią. Jeśli ktoś nie rozróżnia tych dwóch rzeczywistości, powinien udać się do specjalisty. Powtarzam, nie jestem Andrzejem Budzyńskim i nie jestem również scenarzystą serialu „MjM”. Jestem jedynie aktorem starającym się ożywić litery scenariusza - apelował wówczas Wieczorek do fanów na Instagramie. 

Dziś już emocje nieco opadły, zwłaszcza że najnowsze wieści z planu są takie, że Andrzej i Magda jednak się pogodzą. Jednak nawet teraz fani widząc swojego ulubieńca z prawdziwą żoną, Marią Szafirską, pytają go o Magdę! 

Nie przegap: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

- Moja żona ma dużo dystansu do zawodu, Ania Mucha też jest znana z dystansu do świata. Ale kiedyś pojechaliśmy z Marysią, moją żoną do Ustronia Morskiego, kręcić jej film i plażowicze wołali za nam „A gdzie jest Magda”. Chodziło im oczywiście o Anię Muchę - opowiedział Budzyński z "M jak miłość" w "Fakcie". 

To z nią Andrzej mógł zdradzić Martę

Sytuację nieco komplikuje fakt, że Maria Szafirska i Krystian Wieczorek poznali się właśnie na planie "M jak miłość". Dzisiejsza żona Wieczorka zagrał Paulinę, nauczycielkę rysunku Ani (Gabriela Świerczyńska), z którą Andrzej o mało nie zdradził Marty (Dominika Ostałowska). Fakty zaś są takie, że Anna Mucha nigdy partnerką Wieczorka nie była i jedynie w serialu gra jego żonę. Czy można je pomylić - sprawdź w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze