Anita z M jak miłość urodziła dziecko? Jedno zdjęcie Melanii Grzesiewicz wystarczyło, by posypały się gratulacje

i

Autor: Instagram Anita z M jak miłość urodziła dziecko? Jedno zdjęcie Melanii Grzesiewicz wystarczyło, by posypały się gratulacje

Anita z M jak miłość urodziła dziecko? Jedno zdjęcie Melanii Grzesiewicz wystarczyło, by posypały się gratulacje

2021-06-09 12:46

Widzowie "M jak miłość" pokochali wątek Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Boask). Chociaż aktorka dołączyła do obsady serialu stosunkowo niedawno, fani "M jak miłość" bacznie obserwują jej poczynania, także na portalach społecznościowych. Właśnie na Instagramie pojawiło się zdjęcie i nagranie, gdzie Grzesiewicz pozuje z malutkim dzieckiem. W serialu "M jak miłość" gra z Polą (Hanna Nowosielska), a tymczasem została mamą w prywatnym życiu?

Anita z "M jak miłość" urodziła dziecko?

Melania Grzesiewicz skradła serca widzów "M jak miłość" rolą sekretarki Anity, w której podkochuje się Kamil. Chociaż początkowo serialowa para raczej sobie dogryzała, a Gryc na każdym kroku przesadzał z komentarzami i żartami wobec koleżanki z kancelarii, nawiązała się miedzy nimi więź.

Wszystko za sprawą Poli z "M jak miłość", która znienacka pojawiła się w życiu prawnika. Anita dzielnie pomagała mężczyźnie w opiece nad dziewczynką, którą kocha niemal jak własną córkę. W rzeczywistości Melania Grzesiewicz również pokazała się z malutkim dzieckiem, co uwieczniła na Instagramie. Widać, że kocha dzieci, ale czy to oznacza, że została mamą? Pojawiły się spore spekulacje!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Gwiazda "M jak miłość" pozuje na Instagramie z dzieckiem, ale jak się okazuje, to nie ona została mamą! Maluch okazuje się być dzieckiem koleżanki, z którą aktorka spotkała się w parku. Widać jednak, że Grzesiewicz to wspaniała ciocia, która lubi pomagać w opiece nad dziećmi. Jak widać, aktorka ma wiele wspólnego z Anitą z "M jak miłość", która zajmuje się Polą jak własnym dzieckiem. To ona przez cały sezon "M jak miłość" była ogromnym wsparciem dla Gryca. Nie wiadomo czy bez niej, Kamil w ogóle by sobie poradził. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 Anita i Kamil znacznie się do siebie zbliżą. Niestety pojawią się demony przeszłości Gryca i jego byłe kochanki, co ostudzi entuzjazm Laskowskiej. Fani "M jak miłość" mogą jednak liczyć, że będzie między nimi gorąco. W prywatnym życiu Grzesiewicz spełnia się za to w roli cioci i trzeba przyznać, że wygląda tak samo pięknie z dzieckiem koleżanki, jak i z serialową Polą.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze