M jak miłość

Andrzej odejdzie z M jak miłość? Budzyński znów wyjedzie! Fani wytropili prawdziwy powód

Andrzej znika z "M jak miłość"? Fani wpadli na ślad prawdziwej przyczyny, dla której Krystian Wieczorek może porzucić sagę rodu Mostowiaków. Czy Andrzej znów wyjedzie na Ukrainę szukać ojca małej Nadii (Mira Fareniuk), który według jego nowych ustaleń żyje i jest jeńcem wojennym? Trudno sobie wyobrazić dalsze losy "M jak miłość", gdyby miał naprawdę zniknąć z serialu mąż Magdy (Anna Mucha). Co się stanie z ulubioną parą serialu? Sprawdź, jakie są nowe fakty w tej sprawie!

M jak miłość. Andrzej wyjedzie i nie wróci? Fani znaleźli prawdziwy powód

Andrzej w "M jak miłość" to aktualnie jedna z najważniejszych postaci. Bogaty i przystojny prawnik urzekł fanów swoją wielką miłością do Magdy, której zapewnił życie jak w bajce. Niestety do czasu, bo w kancelarii pojawiła się znikąd rzekomo znana mu od 10 lat Julia, zakochana w nim bez pamięci i z pomysłem, jak go usidlić. Potem była niesławna konferencja we Wrocławiu, za dużo alkoholu, seks i ciąża, którą kochanka ostatecznie poroniła. Część fanów do dziś nie wierzy, że Andrzej zdradził Magdę i być może nie myli się, bo scen łóżkowych na ekranie nie było, a jedynie poranek 'po". Nie mniej cała ta seks afera pociągnęła za sobą tragiczne skutki. 

Magda w "M jak miłość" postanowiła się z Andrzejem rozwieść, ale w drodze do siedliska do jej samochodu wsiadła mała Ukrainka Nadia. To właśnie dla tej dziewczynki Budzyński wyruszył na wschód w poszukiwaniu informacji o jej rodzicach. A tak naprawdę zrobił to dla Magdy, a efekt będziemy podziwiali już w 1710 odcinku serialu

Tymczasem pojawiły się informacje, że Andrzej może w ogóle zniknąć z "M jak miłość"! O tym, że Krystian Wieczorek dostał rolę Adama w hicie Polsatu "Pierwsza miłość" pisaliśmy TUTAJ. Fani uważają, że to onacza koniec jego przygody w sadze rodu Mostowiaków!

Kiedy na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u pojawił się artykuł o tym, że Andrzej po wybudzeniu się ze śpiączki złoży Magdzie niezwykłą obietnicę natychmiast pojawiły się komentarze o jego dalszych losach.

- Andrzej Budzyński z M jak miłość odejdzie z filmu m jak miłość a pójdzie do filmu Pierwsza miłość...

- O to pewne ? Pewnie umrze na łożu szpitalnym 🤭 będzie to bardzo smutne przeżycie 😏🤭

No i sam zaginie bez wieści 🤔

Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym, żeby Wieczorek miał opuścić "M jak miłość". Nowe odcinki "Pierwszej miłości" ze swoim udziałem gwiazdor nagrywa we Wrocławiu i jak dotąd terminy zdjęć obu seriali nie kolidują ze sobą. A Julia postawi na szali swoje życie, żeby go jednak mieć dla siebie, więc atmosfera znów zrobi się gorąca...   

Nie przegap: QUIZ. Kultowe seriale PRL na zdjęciach. Rozpoznasz fotkę, dostaniesz punkt. Dasz radę? 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze