M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Julia tuż przed śmiercią będzie błagać Andrzeja o wybaczenie

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) będzie błagała Andrzeja (Krystian Wieczorek) o wybaczenie! A wszystko to zdarzy się tuż przed tym, jak podetnie sobie żyły z zamiarem odejścia raz na zawsze. Zaalarmowany przez Malicką Andrzej ucieknie ze szpitala i rzuci się jej na ratunek. Czy Budzyński wybaczy wszystko Julii w obliczu śmierci? Czy ją uratuje w 1714 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia postanowi zwrócić na siebie uwagę całego świata. Malicka będzie załamana wielkim powrotem Andrzeja do Magdy, ale i sama dostanie okropną wiadomość. Właśnie w tym odcinku prawniczka usłyszy od lekarki, że po poronieniu nie będzie mogła mieć więcej dzieci. I to wszystko złoży się desperacki krok Julii, która postanowi ze sobą skończyć! A tuż przed śmiercią będzie błagała Andrzeja o wybaczenie. 

Andrzej w szpitalu w 1714 odcinku "M jak miłość" przeczyta dramatycznie brzmiącą wiadomość od Julii. Jak cytuje swiatseriali.interia.pl tak będą brzmiały ostatnie słowa Malickiej, która będzie błagała Budzyńskiego o wybaczenie: 

- Przepraszam cię za wszystko. Może kiedyś będziesz w stanie mi wybaczyć. Żegnaj.

Następnie Julia w 1714 odcinku "M jak miłość" od Julii napuści ciepłej wody do wanny i podetnie sobie żyły. W takim stanie znajdą ją Andrzej i Sylwia. Czy zdążą ją uratować?

- Julia! Boże, Julka!!! - krzyknie Andrzej i weźmie na ręce nieprzytomną Julię.

Sylwia wezwie pogotowie w 1714 odcinku "M jak miłość" i jej przyjaciółka natychmiast zostanie przewieziona do szpitala. A u jej boku znajdzie się Andrzej, drżąc o życie kobiety, która miała urodzić mu dziecko. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej złoży Magdzie niezwykłą obietnicę. Tego nikt się nie spodziewa – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze