Ala z M jak miłość pokazała swoje maleństwo! Rośnie druga ślicznotka jak Alicja Ostolska? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Ala z M jak miłość pokazała swoje maleństwo! Rośnie druga ślicznotka jak Alicja Ostolska? - ZDJĘCIA

Ala z M jak miłość pokazała swoje maleństwo! Rośnie druga ślicznotka jak Alicja Ostolska? - ZDJĘCIA

Ala z "M jak miłość' jest podziwiana przez fanów za swoje luksusowe życie. Alicja Ostolska chętnie dzieli się z fanami ZDJĘCIAMI z ważnych prywatnych wydarzeń. Tym razem pokazała jak urosła jej malutka ślicznotka! Prawie 2-letnia Zosia usiadła już nawet za kierownicą. Kim dla ślicznej Ali jest ta rezolutna mała dziewczynka, która wyraźnie już lubi broić? Zobacz koniecznie Alę z "M jak miłość" z Zosią w GALERII ZDJĘĆ!

Ala z "M jak miłość" chwali się małą Zosią! Kim dla niej jest?

Ala w "M jak miłość" jest siostrzenicą księdza z kościoła w Lipnicy. Jednak nastolatce daleko jest do "aniołka". Stryj miał już przez Alę ogromne problemy, które narastały wraz natężeniem nieszczęśliwej miłości dziewczyny do Rafała. W życiu prywatnym Ostolskiej sprawy układają się znacznie lepiej. Narzeczona piłkarza Legii, Jakuba Kwiatkowskiego opływa w luksusy, a ZDJĘCIAMI z prywatnego życia chętnie dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Kim jest rezolutna 2-latka, która pozuje za kierownicą? 

Tym razem gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się jak rośnie jej "ukochane maleństwo", Zosia. Kiedy 18-letnia Ostolska pokazała dziewczynkę po raz pierwszy fani pytali wprost, czy to jej dziecko. Ostolska musiała się gęsto tłumaczyć - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Dziś już wiadomo, że 2-letnia Zosia jest młodszą siostrą ślicznej Ali z "M jak miłość". Dzięki profilowi gwiazdy na Instagramie dziewczynka już staje się gwiazdą i widać, że świetnie się czuje w tej roli. Czy wyrośnie na taką piękność jak starsza Ostolska?

Pewne jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" w życie Ali wkradną się nowe problemy, niewykluczone też, że spotka miłość swojego życia. Czy będzie nim Rafał (Jakub Kucner)? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2022!

Nie przegap: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze