Leśniczówka. Wszystko, co wiemy o nowym serialu TVP1

2018-02-14 15:30

Premiera serialu "Leśniczówka" zbliża się wielkimi krokami. W rolach głównych wystąpią Marek Bukowski oraz Jolanta Fraszyńska. O czym opowie nowa produkcja stacji TVP? Gdzie oglądać i kiedy premiera? O czym jest serial "Leśniczówka"? Więcej informacji oraz odpowiedzi na te pytania znajdują się tutaj.

Co wiemy o serialu "Leśniczówka"?

W serialu "Leśniczówka" wystąpią aktorzy znani i lubiani przez publiczność. Obok Marka Bukowskiego oraz Jolanty Fraszyńskiej pojawią się Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki, Beata Schimscheiner oraz młodziutka Julia Kostow. Premiera serialu "Leśniczówka" będzie miała miejsce już 2 marca 2018 roku i będzie można go obejrzeć włączając stację TVP2.

Marek Bukowski i Jolanta Fraszyńska w serialu "Leśniczówka" przeprowadzają się z miasta w bardziej spokojne miejsce, jakim jest właśnie tytułowa leśniczówka. Jak podają media, zmusi ich do tego nagła śmierć bliskiej osoby. Krzysztof Globisz zagra mężczyznę, który uległ poważnemu wypadkowi, a będzie mu pomagała Anna Seniuk.

Serial "Leśniczówka" opowie wyjątkową historię rodziny, a to wszystko w otoczeniu pięknej, polskiej natury. Iwona Cichosz, jedna z aktorek "Leśniczówki", zdradziła imię i nazwisko swojej postaci.

"Z radością mogę Wam oficjalnie powiedzieć, że od marca w TVP możecie oglądać mnie w nowym serialu „Leśniczówka”! Do dziś wciąż nie mogę w to uwierzyć, że po tylu latach marzeń o aktorstwie, w końcu mi się udało! Mam nadzieję, że będziecie śledzić regularnie losy Maryny Ruszczyc - postaci, którą gram!" - napisała na facebookowym profilu.

Zobacz: Zmiany w programie TVP1. Mamy złe wieści dla fanów "Klanu"
Przeczytaj: Gwiazda serialu "Korona królów" nago w TVP - ZDJĘCIA BEZ CENZURY
Zobacz: Wpadka w "M jak miłość"! Zobacz, co przeoczyli - WIDEO
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE