Gwiazda serialu "Korona królów" nago w TVP - ZDJĘCIA BEZ CENZURY

2018-02-08 15:38

W serialu "Korona królów" pojawiają się coraz bardziej odważne sceny! Już w pierwszym odcinku Marta Bryła, czyli serialowa Aldona/Anna, pojawiła się na ekranie bez ubrań. W ostatnich odcinkach kolejna aktorka pokazała ciało! Naga Paulina Lasota w roli Cudki z "Korony królów" obiegła internet. Zobacz zdjęcia bez cenzury.

Paulina Lasota nago w serialu "Korona królów"

Paulina Lasota, czyli serialowa Cudka z "Korony królów" pochwaliła się nagim ciałem w serialu. Podczas kąpieli w balii Niemierzowa wstaje, odsłaniając pośladki, a wcześniej widzowie mogli zobaczyć ujęcia zrobione niebezpiecznie blisko nagich piersi. To nie pierwszy raz, kiedy w serialu "Korona królów" TVP pokazuje tak odważne sceny.

Dodatkowej pikanterii dodał fakt, że do sali w najbardziej "nieodpowiednim" momencie wszedł król Kazimierz (w tej roli Mateusz Król). Komentarze internautów są podzielone - od tych zachwyconych szczupłym ciałem Pauliny Lasoty, po tych, którzy epatowanie nagością uważają zatani chwyt marketingowy.

Kochani scenarzyści. Każcie zdjąć paniom staniki. W ostatnim odcinku widać było kucharce staniczek, którego w średniowieczu na pewno nie było. Nie mówiąc już o linii nowoczesnych majteczek widocznych pod sukniemi.

Pupę ma super, zgrabna kobieta

Kto by oglądał to badziewie gdyby nie golizna.

W każdej liczącej się produkcji musi być goła baba.

dzieci scen erotycznych (...) nie powinny oglądać...


Zobacz: Wpadka w "M jak miłość"! Zobacz, co przeoczyli - WIDEO
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze