Leśniczówka, odcinek 266: Wojna w domu Karczów. Janusz o krok od pozbycia się Bogadana na dobre

2020-10-18 8:24
Leśniczówka, odcinek 266: Wojna w domu Karczów. Janusz o krok od pozbycia się Bogadana na dobre
Autor: vod.tvp.pl Leśniczówka, odcinek 266: Wojna w domu Karczów. Janusz o krok od pozbycia się Bogadana na dobre

Rodzinny konflikt w serialu Leśniczówka” staje się coraz bardziej zażarty. Jak daleko posunie się Janusz (Przemysław Bluszcz), by odebrać władzę i majątek swojemu ojcu?

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Biznesmen (Przemysław Bluszcz) z zimną krwią realizuje swój plan, dzięki któremu uda mu się doprowadzić do ubezwłasnowolnienia Bogdana (Henryk Talar) i przejęcia rodzinnego majątku. W tym celu sprowadza do domu psychiatrę, który ma zaświadczyć w sądzie o niepoczytalności seniora. Tymczasem pielęgniarka Miłka (Katarzyna Kwiatkowska) odkrywa, że w szufladzie z lekami brakuje tabletek. Podejrzewając, że to sprawka Janusza zwierza się Izdebskiej (Maria Pakulnis), która szokującą prawdę przekazuje Danielowi (Sebastian Jasnoch) w nadziei, że chłopakowi uda się powstrzymać ojca. Dzień rozprawy sądowej zbliża się jednak nieubłaganie i wszystko wskazuje na to, że zdradziecki plan Janusza się powiedzie.

Emisja w TV:Leśniczówka

Poniedziałek-piątek 20.30 TVP 1

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze