Czy dziecko Iwony Cichosz urodzi się głuche?

2020-05-12 8:55
Cichosz drży o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka
Autor: Akpa Cichosz drży o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka

Iwona Cichosz (31 l.) niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Miss Świata Głuchych 2016, finalistka 7. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i gwiazda "Leśniczówki" drży jednak o zdrowie swojej pociechy. Teraz lekarze dali jej nadzieję!

Iwona Cichosz wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i powita na świecie synka. Aktorka i jej mąż Truls S. Yggeseth (33 l.) bardzo cieszą się, że wkrótce ich rodzina się powiększy, jednak sen z powiek spędza im zdrowie maluszka. Małżeństwo obawia się, że tak jak i oni, ich dziecko będzie głuche. Lekarze dali im jednak cień nadziei. Jak czytamy w "Świat i ludzie", głuchota Cichosz ma podłoże genetyczne, jednak mąż stracił słuch, gdy miał roczek, na skutek przyjmowania silnych leków. Gdy tylko jedno z rodziców jest obciążone genetycznie niedosłuchem, dziecko może urodzić się w pełni sprawne.

Zdrowie maluszka jest najważniejsze dla Iwony Cichosz i jej męża. Aktorka bardzo przeżyła hejt, który spadł na nią tuż po ogłoszeniu radosnej nowiny. Nie brakowało komentarzy ludzi, którzy twierdzili, że gwiazda "Leśniczówki" skrzywdzi swoje dziecko i obdarzy głuchotą.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE