Leśniczówka odc. 5 i 6 opis, streszczenie: Zuzia zdaje się rozmawiać ze zmarłym Antonim

2018-03-16 3:00

"Leśniczówka" odcinek 5 i 6 w piątek, 16.03.2018, od godz. 17.55. "Leśniczówka" odcinek 5 i 6 - streszczenie. Chora Zuzia ma wysoką gorączkę. Niepokój budzi także fakt, że dziewczynka zdaje się rozmawiać ze zmarłym Antonim.

Chora Zuzia ma wysoką gorączkę. Niepokój budzi także fakt, że dziewczynka zdaje się rozmawiać ze zmarłym Antonim. Katarzyna prosi o pomoc Pawła, jednak to dzięki Karczowi chorą Zuzię odwiedza doktor Ździebłowska, która od dawna leczyła mieszkańców Leśniczówki. Tymczasem Krzysztof dowiaduje się, że Robert planuje sprzedać ich niedawno założoną firmę Amerykanom. Stara się do tego nie dopuścić. Lidia nie przestaje go kokietować. Karcz szantażuje Pawła, mówiąc mu, że jeśli nie dopilnuje sprzedaży domu Ruszczyców, straci posadę. Jednocześnie mężczyzna wykorzystuje pozycję mecenasa Krawczyka, by załatwić synowi, Danielowi, pracę w nadleśnictwie. Prowadzący śledztwo Nowacki przesłuchuje Anielę. Katarzyna i Maryna starają się znaleźć pamiętniki Antoniego. Bezskutecznie. Wygląda na to, że mężczyzna dobrze je ukrył.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE