Komisarz Alex, odcinek 157: Lucyna w śpiączce po wybuchu auta! Nigdy nie odzyska przytomności?

2019-11-02 19:20 sz
Komisarz Alex, odc. 157. Lucyna (Magdalena Walach)
Autor: TVP Komisarz Alex, odc. 157. Lucyna (Magdalena Walach)

W serialu "Komisarz Alex" Lucyna (Magdalena Walach) nie wybudzi się ze śpiączki?! Śmiercionośny wybuch w 157 odcinku poskutkuje poważnymi obrażeniami. Dzielna policjantka znajdzie się na skraju życia i śmierci... Lekarz nie będzie miał dobrych wieści! Sprawdź, co wydarzy się w 157 odcinku. Czy Lucyna z serialu "Komisarz Alex" przeżyje?

"Komisarz Alex" 13 sezon odcinek 157 (odc. 6) - sobota, 2.11.2019, o godz. 20.35 w TVP2

W serialu "Komisarz Alex" doszło do niewyobrażalnej tragedii! Lucyna chcąc przyspieszyć akcję wyprowadziła z podwórka samochód, nie mając pojęcia, że wsiada do trumny. W pojeździe zostały zamontowane ładunki wybuchowe. Lucyna w "Komisarzu Alexie" została zamknięta w środku z tykającą bombą... Po eksplozji policjantka zostanie przetransportowana do szpitala. Czy przeżyje?

W 157 odcinku Górski (Krystian Wieczorek) zjawi się w szpitalu. Okaże się, że stan kobiety jest krytyczny, ale wszystko wskazuje na to, że na razie będzie żyć... pogrążona w śpiączce! Czy pozostanie w niej na zawsze?

- Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Przetoczyliśmy sześć jednostek krwi. Ma liczne złamania, oparzenia i urazy głowy. Przez kilka dni będziemy utrzymywać ją w śpiączce farmakologicznej - usłyszy gliniarz. Medyk w 157 odcinku "Komisarza Alexa" doda, że nadchodzące godziny będą kluczowe...

Najnowsze