Komisarz Alex 15 sezon, odcinek 179 - opis, streszczenie: Dyrektor banku zamordowany! Górski i Aleks węszą w sali z depozytami - ZWIASTUN

2020-10-31 14:41 oprac. Ag
Komisarz Alex 15 sezon, odc. 179. Piotr Górski (Krystian Wieczorek), Gustaw Bielski (Piotr Bondyra)
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex 15 sezon, odc. 179. Piotr Górski (Krystian Wieczorek), Gustaw Bielski (Piotr Bondyra)

"Komisarz Alex" 15 odcinek 179 (odc. 2) w sobotę, 31.10.2020, o godz. 20.35 w TVP1. "Komisarz Alex" odc. 179 "Skok " streszczenie - Iza Bujnicka budzi się w hotelowym pokoju z zakrwawionym korkociągiem w dłoni. Jej kochanka, z którym się tu spotkała, dyrektora banku Rychtera, nie ma. Wkrótce jego ciało zostaje znalezione nieopodal hotelu. Ekspertyza Leona wyjaśnia, że zginął od ran kłutych zadanych korkociągiem, takim jakiego używają goście pensjonatu.

Bujnicka jednak nie przyznaje się do zabójstwa, twierdząc, ze winny może być jej były chłopak, który był o nią szalenie zazdrosny. Tak się składa, że mężczyzna na feralną noc nie ma alibi i zostaje zatrzymany. Górski idzie z Aleksem do banku Rychtera. Pies zaczyna węszyć w pobliżu sali z depozytami, która została okradziona przez gangsterów z cennej biżuterii. Postrzelony przez bandytów ochroniarz zmarł w szpitalu w dniu, w którym zamordowano dyrektora. Policjanci dowiadują się, że Rychter miał długi i szukał kontaktów z kolekcjonerami biżuterii, a w sprawie rabunku mataczył. Komisarz sądzi, że razem z Bujnicką zaplanował on napad, a jego zabójstwo było zemstą za śmierć ochroniarza. Jeśli jego obawy by się potwierdziły, Iza byłaby w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Funkcjonariusze muszą odnaleźć tajemniczego mściciela, nim dojdzie do kolejnej tragedii.

Najnowsze