Komisarz Alex 13 sezon odcinek 153 - opis, streszczenie: Alex ocali Lucynie życie

2019-09-28 13:52 oprac. Ag
Komisarz Alex 13 sezon odc. 2. Piotr (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)
Autor: materiały prasowe TVP Komisarz Alex 13 sezon odc. 2. Piotr (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)

"Komisarz Alex" 13 odcinek 153 (odc. 2) w sobotę, 28.09.2019, o godz. 20.35 w TVP1. "Komisarz Alex" odc. 153 "Bardzo długi dzień " - streszczenie: Po udanej imprezie w dyskotece Marek Surowiec (Stanisław Linowski) wraz z przyjaciółmi dzwoni po znajomego kierowcę nocnego, Robiego (Dawid Czupryński). Robi ma ich rozwieźć samochodem, którym Marek przyjechał do klubu. Kiedy młodzi ludzie wsiadają do auta, z przerażeniem odkrywają, że w bagażniku znajduje się ciało martwego Wiktora Surowca, ojca Marka, ze świeżą raną postrzałową w klatce piersiowej.

Na miejsce zdarzenia przybywają komisarz Górski (Krystian Wieczorek) wraz z Aleksem, młodzież zostaje zabrana na komendę na przesłuchanie. Przebieg wydarzeń jest trudny do ustalenia, ponieważ zarówno Marek Surowiec, jak i jego znajomi, znajdują się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Przeszukując dom denata, policjanci odkrywają ślady walki i opróżniony sejf. W toku dalszego dochodzenia wychodzą na jaw trudne relacje, jakie panowały w rodzinie Surowców – żona Wiktora, Anna (Beata Kawka), kilka miesięcy wcześniej opuściła męża dla znacznie młodszego od siebie Daniela (Maciej Brzoska), swojego trenera personalnego. Marek zaś był skonfliktowany zarówno z ojcem, jak i z matką, ponadto prowadził bardzo imprezowy tryb życia i miał kłopoty finansowe.

Śledztwo nabiera tempa kiedy Alex znajduje w piwnicy kochanka Anny pistolet, prawdopodobne narzędzie zbrodni.

Najnowsze