Komisarz Alex 12 sezon ostatni odcinek 151 - opis, streszczenie: Lucyna i Piotr będą razem

2019-02-23 5:29 oprac. Ag
Komisarz Alex 12 sezon odc. 151. Piotr (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)
Autor: TVP Komisarz Alex 12 sezon odc. 151. Piotr (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)

"Komisarz Alex" 12 sezon ostatni odcinek 151 w sobotę, 23.02.2019, o godz. 20.30 w TVP1. "Komisarz Alex" odc. 151 "Cios w serce" - streszczenie: Podczas romantycznej kolacji w finale 12 sezonu "Komisarza Aleksa" Lucyna (Magdalena Walach) usłyszy z ust Piotra (Krystian Wieczorek) , czy mogliby być razem…

W parku zostanie znalezione ciało niejakiej Ewy Szymczyk. Najpierw Górski (Krystian Wieczorek) będzie podejrzewał, że zabójcą jest jej mąż (Wojciech Billip). Ofiara zdradzała go bowiem z innym mężczyzną. Lecz Szymczyk przedstawi alibi.

Kochankiem zamordowanej okaże się były policjant, Mariusz Tkacz (Tomasz Borkowski). Gdy Piotr i Lucyna pojadą go przesłuchać, ktoś spróbuje zaatakować jego żonę Judytę (Magdalena Różańska). Ucieknie spłoszony przez Aleksa.

Dalsze śledztwo zaprowadzi do byłego policjanta Łukasza Ulbrychta (Michał Rolnicki). Osiem lat wcześniej pozyskał dziewczynę z gangu jako informatorkę i zakochał się w niej. Podczas jednej z akcji zginęła z rąk Tkacza. W odwecie cierpiący na depresję Ulbrycht postanowi zabić kobiety dawnego kolegi i dopaść jego samego. Porwie jego żonę, a następnie zadzwoni do Tkacza, by zwabić go do swojej kryjówki. 

Najnowsze