Zranione ptaki

Zranione ptaki odcinek 202 ostatni. Ślub Leventa i Meryem i tragiczny upadek Asli w finale tureckiego serialu - ZDJĘCIA

2023-01-04 21:02

"Zranione ptaki" skończą się w 202 odcinku wielkim triumfem sprawiedliwości i ślubem pary głównych bohaterów. Meryem (Gizem Arıkan) i Levent (Ali Yasin Özegemen) pobiorą się w otoczeniu rodziny i przyjaciół w rezydencji. Ale zanim ślub Meryem i Leventa w ostatnim 202 odcinku serialu "Zranione ptaki" stanie się faktem, dojdzie do wstrząsających wydarzeń z udziałem Hülyi (Arzu Yanardağ). Gdy Levent odkryje, że to właśnie Hülya stoi za śmiercią jego żony Rany i zaginięciem syna, nie zapanuje nad gniewem. Poznaj szczegóły jak się skończą "Zranione ptaki" w 202 odcinku, przeczytaj streszczenie i zobacz ZDJĘCIA w GALERII.

"Zranione ptaki" odcinek 202 ostatni - piątek, 6.01.2023, o godz. 18.45 w TVP2

Koniec serialu "Zranione ptaki" w 202 odcinku będzie nie tylko zwycięstwem sprawiedliwości, ale także triumfem wielkiej miłości Leventa i Meryem, którzy pokonali wiele przeciwności losu, żeby być razem. Zanim zakochani wezmą ślub rozegrają się jednak dramatyczne sceny. Levent będzie wstrząśnięty odkryciem, że to Hülya jest winna śmierci jego żony Rany i stała za zaginięciem syna. Bratowa Metehanoğlu w obawie przed jego gniewem postanowi ratować się ucieczką z rezydencji.

W ostatnim 202 odcinku "Zranione ptaki" Hülya będzie zdolna do każdej podłości, żeby uniknąć kary za swoje występki. Przed odejściem doprowadzi do kolejnej tragedii - zepchnie Asli ze schodów. W wyniku upadku Asli nie odniesie żadnych poważnych obrażeń, ale straci dziecko. Po ucieczce Hülyi jej śladem podąż Levent i Meryem. W nadziei, że doprowadzi ich do Melis i Ömera. Tymczasem Cemil rozkaże też policji namierzyć numer kobiety. Ekipy dotrą do magazynu, w którym Melis będzie przetrzymywała Ömera i odetną jej drogę ucieczki.

Tak się skończą "Zranione ptaki" w ostatnim 202 odcinku

W finale serialu "Zranione ptaki" w ostatnim 202 odcinku Hülya bezskutecznie spróbuje przekonać Leventa, co do swojej niewinności. Zarówna ona, jak i jej siostra Melin zostaną aresztowane. Ülviye zwolni Asli, która po stracie ciąży odejdzie z rezydencji. W ostatniej scenie 2022 odcinka "Zranione ptaki" Levent i Meryem wezmą ślub, a małżeńską przysięgę przypieczętują pocałunkiem. W tej ważnej chwili będą z nimi członkowie rodziny i przyjaciele.

"Zranione ptaki" odcinek 202 ostatni - gdzie oglądać przed emisją w TVP2?

Turecki serial "Zranione ptaki" jest dostępny za darmo w serwisie vod.tvp.pl po emisji odcinka w TVP2. Przed premierą finałowego 202 odcinka "Zranione ptaki" widzowie mogą go zobaczyć w tureckiej wersji językowej, pod oryginalnym tytułem w serwisie Youtube na oficjalnym profilu serialu TUTAJ >>>

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Najnowsze