Zniewolona. Streszczenia odcinków 45-48 na cały tydzień od poniedziałku 26.08 do piątku 30.08.2019. Ile będzie odcinków?

2019-08-27 8:18 sz
Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: sz Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Katierina (Katerina Kowalczuk)

"Zniewolona" streszczenia odcinków, opisy na cały tydzień sześciu odcinków od 45 do 48 od poniedziałku, 26.08.2019 do piątku 30.08.2019. Co się wydarzy w serialu "Zniewolona" w nowych odcinkach (numer 45-48)? Jak potoczą się dalej losy Katii (Katerina Kowalczuk), która została wygnana z domu Żadana? Czy Grigorij dopadnie niewolnicę? Ile jeszcze będzie odcinków "Zniewolonej"?

"Zniewolona" liczy 48 odcinków. W oryginalnej wersji ukraińskiej serial składa się z dwóch sezonów po 24 odcinki każdy. Ale w TVP1 "Zniewolona" będzie emitowana od razu w całości. Pierwszy sezon skończył się w piątek, 2.08.2019. Już od soboty, 3.08.2019 widzowie oglądają ciąg dalszy "Zniewolonej", czyli 2 sezon. To światowa premiera serialu, nawet wcześniej niż na Ukrainie. Koniec "Zniewolonej" w piątek, 30.08.2019.

"Zniewolona" odcinek 45 - poniedziałek, 26.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Andriej Żadan poszukuje porwanej Katii. Niestety, bez rezultatu. Po zakończeniu przyjęcia zaręczynowego wydaje się, że wicegubernator Korieniew, chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Lekarze ukrywali to na jego prośbę. Młynarz opowiada Nikołajowi, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwińskiego z Aleksiejem Kosaczem. Po narodzinach córki Halka godzi się z Afanasijem. Olga zrywa zaręczyny z Żadanem. Jednocześnie naprowadza mężczyznę na trop porywacza Katii. Chce on wywieźć Wierbicką do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła. Chcą rytualnie pozbawić Katię życia.

Przeczytaj też: Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

"Zniewolona" odcinek 46 - wtorek, 27.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Katierina trafia do Czerwinki. Przebywający tam skopcy uznają dziewczynę za wcielenie zła i urządzają nad nią egzorcyzmy. Grigorij, będąc pod wpływem morfiny, znów ma przewidzenia. Dodatkowo odczuwa chorą nogę i prosi przywódcę sekty o pomoc. Młodemu Czerwińskiemu grozi bankructwo. Okoliczni właściciele, na czele których staje wygnany Jaszka, chcą zagarnąć majątek bez licytacji. Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Natalia nie może tego wybaczyć bratu. Tymczasem skopcy mają plan, jak uwolnić Grigorija od źródła jego choroby i grzechów. Porywają i wywożą Katię. Podąża za nimi mały Oleksa, braciszek męża Halki.

Nie przegap: Ksenia Miszina ofiarą przykrego ataku. Nienawidzą jej za postać Lidii!

qz-PUof-HfPH-JP8v

"Zniewolona" odcinek 47 - środa, 28.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Żadan i poddani Czerwińskiego rozprawiają się ze skopcami. Uwalniają przetrzymywaną przez dwóch sekciarzy Katierinę. Podczas ucieczki dziewczyna wpada do lodowatej rzeki, co skutkuje ciężką chorobą. Pielęgnuje ją ranny Andriej. Chirurg wyjmuje z nogi Grigorija kulę. Teraz, gdy wychodzi na jaw, że pocisk nie jest angielski, dla wszystkich staje się jasne, że mężczyzna sam się postrzelił. Czerwiński zostaje wezwany przed zgromadzenie szlacheckie. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciu do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia. Katierina i Żadan chcą wyjechać z domu Czerwińskich. Przeszkadza im Susłow, który oznajmia, że kupi majątek.

Patrz też: Zniewolona w Polsce. Katerina Kowalczuk przyjedzie do Warszawy! Będzie gościem specjalnym jesiennej ramówki TVP

"Zniewolona" odcinek 48 - piątek, 30.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Nikołaj udowadnia przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Wkrótce Czerwiński dowiaduje się, że jego majątek ma trafić na licytację. Popełnia samobójstwo. Zdruzgotana Natalia wstępuje do zakonu. Doroszenko zamierza wyjechać do Europy. Plany krzyżuje mu pojawienie się Eleny. Żadan negocjuje z Susłowem w sprawie Katii. Przez jego zagrywki nie może wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę i daje wolność poddanym, na koniec oświadcza się Wierbickiej. Po ceremonii ślubnej dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń.

Zobacz też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk mogła zginąć! Tragiczny wypadek na planie

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Najnowsze