Zniewolona. Ksenia Miszina ofiarą przykrego ataku. Nienawidzą jej za postać Lidii!

2019-08-19 7:28 sz
Zniewolona. Lidia Iwanowna (Ksenia Miszina)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona. Lidia Iwanowna (Ksenia Miszina)

Lidia z serialu "Zniewolona" z pewnością nie jest ulubienicą widzów. Cała rola szlachcianki opierała się na byciu mściwą psychopatką, która dla nikogo nie znała litości. Niestety wcielenie się w tę postać mocno odbiło się na samej aktorce. Sprawdź, co powiedziała Ksenia Miszina o hejcie, który spadł na nią po roli w "Zniewolonej".

Aktorka serialu "Zniewolona" ofiarą paskudnego hejtu

Lidia w serialu "Zniewolona" była główną antagonistką Katieriny (Katerina Kowalczuk). Szalona kobieta po kupieniu dziewczyny od Grigorija Czerwińskiego (Michaił Gawriłow) urządziła jej piekło na ziemi. Znęcała się nad nią, biła, głodziła - podobnie, jak resztę usługującego chłopstwa. Punktem kulminacyjnym było zakopanie Wirbickiej żywcem. Po tym wydarzeniu poddani zbuntowali się i spalili Lidię w jej własnej posiadłości. Nic dziwnego, że nie została ulubienicą widzów, jednak niektórzy z nich poszli o wiele za daleko!

Tego w serialu "Zniewolona" nie możesz przegapić >>> Grigorij oskarżony o zabójstwo Aleksieja. Nikołaj znajdzie dowód

W programie "Alarm" Ksenia Miszina zdradziła, że dostawała bardzo nieprzyjemne wiadomości. Po raz kolejny niektórym osobom rzeczywistość pomyliła się z serialem...

- Mam takie wrażenie, że Polacy jakoś nie zrozumieli mojej postaci albo zupełnie im się nie spodobała.
- Może mają do niej po prostu krytyczny stosunek? 
- Być może i tak, ale przecież pan rozumie różnicę. Nawet jeśli krytycznie odnoszą się do postaci, to będą mnie osądzać - odpowiedziała w wywiadzie. Spytana o odpisywanie na mylenie jej z postacią Lidii zdradziła: - Ja na takie pytania w ogóle nie odpowiadam dlatego, ze to jest moja rola, to jest scenariusz i tak miało być. Ktoś musiał zagrać Lidię (...). Często dostaję wiadomości w stylu: "Dlaczego to zrobiłaś?! Dlaczego obrażasz Katierinę, odczep się od Aleksieja! I w ogóle to nie jesteś jego godna!". Zobacz też >>> Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

Anna Sagajdaczna i Ksenia Miszina - Natalia i Lidia na planie serialu Zniewolona
Autor: Instagram Anna Sagajdaczna i Ksenia Miszina - Natalia i Lidia na planie serialu Zniewolona
Zniewolona odc. 28. Lidia (Ksenia Miszina)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona odc. 28. Lidia (Ksenia Miszina)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde