Zniewolona w Polsce. Katerina Kowalczuk przyjedzie do Warszawy! Będzie gościem specjalnym jesiennej ramówki TVP

2019-08-16 11:35 Ag
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)

Katia z serialu "Zniewolona", czyli Katerina Kowalczuk już we wtorek, 20 sierpnia 2019, przyjedzie do Polski! Gwiazda "Zniewolonej" już jakiś czas temu ujawniła swoim fanom na Instagramie, że wybiera się do naszego kraju. Jej wizyta w Warszawie została oficjalnie potwierdzona w "Pytaniu na śniadanie". Wiele wskazuje na to, że serialowa "Zniewolona" będzie gościem specjalnym na prezentacji jesiennej ramówki TVP2 2019. Gdzie będzie można zobaczyć aktorkę na żywo?

Katerina Kowalczuk z serialu "Zniewolona" w Polsce. Gdzie będzie możną ją zobaczyć na żywo?

Fani serialu "Zniewolona" na pewno oszaleją ze szczęścia! To już pewne, że Katerina Kowalczyk, czyli uwielbiana przez widzów Katia przyjedzie do Polski. Jak podano w programie "Pytanie na śniadanie" gwiazda "Zniewolonej" dokładnie we wtorek, 20 sierpnia 2019, wyląduje na lotnisku Okęcie w Warszawie gdzie będzie oficjalnie witana przez przedstawicieli Telewizji Polskiej.

Nie przegap: Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

Wizyta "Zniewolonej" w Polsce to niespodzianka dla ponad 3 milionów widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy Katieriny. Termin przyjazdu Kowalczuk nie jest przypadkowy. Aktorka przybędzie do naszego kraju specjalnie na uroczystą prezentację jesiennej ramówki TVP 2019, która odbędzie się w czwartek, 22 sierpnia od godz. 20:30 w siedzibie TVP przy Woronicza 17.

Sprawdź też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk naprawdę była pogrzebana żywcem na planie! Kulisy serialu w programie Alarm - ZWIASTUN

Na razie nie wiadomo jacy jeszcze aktorzy z obsady "Zniewolonej" zjawią się w Polsce! Wszystko okaże się w ciągu najbliższych dni.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I can't take my eyes of this trailer! Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)
Najnowsze