Zniewolona. Streszczenia odcinków 39-44 na cały tydzień od poniedziałku 19.08 do niedzieli, 25.08.2019. Ile będzie odcinków?

2019-08-19 10:34 sz
Zniewolona, odc. 38. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: TVP Zniewolona, odc. 38. Katierina (Katerina Kowalczuk)

"Zniewolona" streszczenia odcinków, opisy na cały tydzień sześciu odcinków od 39 do 44 od poniedziałku, 19.08.2019 do niedzieli, 25.08.2019. Co się wydarzy w serialu "Zniewolona" w nowych odcinkach (numer 39-44)? Jak potoczą się dalej losy Katii (Katerina Kowalczuk), która trafiła do publicznego Madame? Czy Grigorij odnajdzie niewolnicę? Ile jeszcze będzie odcinków "Zniewolonej"?

"Zniewolona" liczy 48 odcinków. W oryginalnej wersji ukraińskiej serial składa się z dwóch sezonów po 24 odcinki każdy. Ale w TVP1 "Zniewolona" będzie emitowana od razu w całości. Pierwszy sezon skończył się w piątek, 2.08.2019. Już od soboty, 3.08.2019 widzowie oglądają ciąg dalszy "Zniewolonej", czyli 2 sezon. To światowa premiera serialu, nawet wcześniej niż na Ukrainie. Koniec "Zniewolonej" w piątek, 30.08.2019.

"Zniewolona" odcinek 39 - poniedziałek, 19.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Grigorij, szukając Katieriny, dostaje mnóstwo fałszywych wiadomości o niej. Jeden list jednak napawa go nadzieją. Wołodia pod okiem Katii przygotowuje się do występu przed swoim ojcem chrzestnym. Okazuje się, że jest nim Andriej Żadan. Mężczyzna uzmysławia sobie, że widział Wierbicką w domu publicznym. Wieczorem u Korieniewów zbiera się śmietanka towarzyska. Olga obnosi się ze swoimi feministycznymi poglądami. Katierina przyłapuje Jelenę i Nikołaja w niezręcznej sytuacji. Natalia, wbrew woli ojca, postanawia wstąpić do klasztoru. Orysia wraca do Czerwinki. Halina zostaje najmitką w odległym chutorze. Mimo zaawansowanej ciąży bardzo ciężko pracuje. Kobieta prosi Nazara, by wziął Oleksę do pomocy i wyuczył chłopca na kowala.

Przeczytaj też: Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

"Zniewolona" odcinek 40 - wtorek, 20.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Andriej Żadan w obraźliwy sposób wypomina Katii jej przeszłość i żąda, by natychmiast opuściła ona dom Korieniewa. Nikołaj znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Próbuje namówić go do złożenia zeznań obciążających Grigorija. Nikołajowi coraz trudniej zapanować nad miłością do żony wicegubernatora, którą spotyka na co dzień. Młodemu Czerwińskiemu udaje się dotrzeć do Madame Makarowej, ale nie uzyskuje od niej żadnych informacji na temat Katii. Wieczorem idzie z Kadosznikowem na bal do wicegubernatora. Tam spostrzega Wierbicką. Jednak z powodu choroby traci przytomność. Okazuje się, że stan zapalny w nodze mężczyzny może skończyć się gangreną.

Nie przegap: Ksenia Miszina ofiarą przykrego ataku. Nienawidzą jej za postać Lidii!

"Zniewolona" odcinek 41 - środa, 21.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Grigorij zmusza Katię do ucieczki. Nikołaj Doroszenko i Żadan próbują pomóc dziewczynie. Ekonom Jaszka, by zemścić się na Halce, przekonuje okolicznych gospodarzy, by nie najmowali kobiety do pracy. Pozbawia też rodzinę jej męża wszelkich środków do życia. Nikołaj kontynuuje starania, by przywrócić honor zmarłemu przyjacielowi Aleksiejowi Kosaczowi. Chce, by Rieszetnikow zeznawał w sądzie przeciwko młodemu Czerwińskiemu.

Patrz też: Zniewolona w Polsce. Katerina Kowalczuk przyjedzie do Warszawy! Będzie gościem specjalnym jesiennej ramówki TVP

"Zniewolona" odcinek 42 - piątek, 23.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Katierina ukrywa się w domu Żadana. Kupiec, którego Grigorij poznał w drodze z Kijowa, sprowadza do Czerwinki sektę. Czerwiński dostaje się w sidła jej przywódcy. Nikołaj stwierdza, że nie potrafi żyć bez Jeleny. Postanawia się z żoną wicegubernatora związać. Olga Płatonowa nadal próbuje skłonić Żadana, by się jej oświadczył. Kiedy dowiaduje się, że u Andrieja mieszka młoda kobieta, natychmiast chce sprawdzić, kim ona jest. Rozpoznaje guwernantkę Korieniewów.

Zobacz też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk mogła zginąć! Tragiczny wypadek na planie

"Zniewolona" odcinek 43 - sobota, 24.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Członkowie sekty odprawiają nad Grigorijem tajemnicze rytuały. Otumaniony Czerwiński wyrzuca Jaszkę z pracy. Dzięki protekcji Nikołaja Katierina otrzymuje posadę nauczycielki języka francuskiego w Warszawie. Dziewczyna przygotowuje się do wyjazdu do Polski. Zamierza zabrać ze sobą Miszę, syna Nastii, jednak z powodu alkoholizmu jego matki uznaje, że odda obydwoje pod opiekę sióstr w klasztorze. Olga Płatonowna realizuje plan pozbycia się Wierbickiej z domu Żadana. W wyniku intrygi Andriej się jej oświadcza, a Katia zostaje odprawiona.

"Zniewolona" odcinek 44 - niedziela, 25.08.2019, o godz. 20.15 w TVP1

Przyjaciel Żadana przerywa jego przyjęcie zaręczynowe i informuje, że Katia została uprowadzona. Andriej mówi Oldze, że tak jak chciała ożeni się z nią, choć bez miłości. Następnie udaje się na poszukiwania Wierbickiej. Członkowie sekty na dobre rozpanoszyli się w Czerwince. Przejmują kontrolę nie tylko nad majątkiem Grigorija, ale także jego wolą i decyzjami. Wyrzucony z pracy Jakow szuka przebaczenia u Halki. Nikołaj Doroszenko tuż przed egzekucją ratuje młynarza, jedynego świadka zabójstwa Aleksieja Kosacza.

Zniewolona. Gdzie toczy się akcja serialu? To tajemnicze miasteczko...

Najnowsze