Złotopolscy wracają do TVP! Kiedy i gdzie oglądać?

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Złotopolscy wracają do TVP! Kiedy i gdzie oglądać?

Złotopolscy

Złotopolscy wracają do TVP! Kiedy i gdzie oglądać?

2022-07-26 13:30

"Złotopolscy" wracają do TVP! Kultowy serial sprzed lat, będzie można oglądać na antenie TVP2 i to szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać! Telewizja Polska ma dobry powód, by postawić na powrót uwielbianych bohaterów, bo szykuje się duża niespodzianka. Jesienią odbędzie się premiera filmu ze śp. Anną Przybylską, która zmarła w 2014 r. Film dokumentalny „Ania” o życiu i karierze aktorki, będzie miał premierę już 7 października, na antenie TVP. Z tej okazji "Złotopolscy", po 25 latach od premiery, wracają! Gdzie i kiedy oglądać?

"Złotopolscy" gdzie i kiedy oglądać?

Kultowy serial "Złotopolscy" wraca już niebawem! Dokładnie 1 sierpnia, w poniedziałek można będzie ponownie spotkać się z uwielbianymi postaciami.

- Telewizja Polska od poniedziałku, 1 sierpnia emitować będzie archiwalne odcinki „Złotopolskich” na antenie TVP2. Widzowie będą mogli oglądać produkcję od 53. odcinka, w którym po raz pierwszy pojawiła się Anna Przybylska - podaje portal wirtualnemedia.pl. Jak się okazuje, TVP nie wyemituje wszystkich odcinków "Złotopolskich". Kładą nacisk na te, w których wystąpiła uwielbiana aktorka Anna Przybylska, która przegrała walkę z nowotworem i zmarła 5 października 2014r., w rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Żal i smutek po odejściu artystki odbił się echem w mediach, a w żałobie z rodziną i bliskimi łączyli się najwybitniejsi aktorzy, dziennikarze i osoby ze świata mediów. 1 października 2022 r. TVP2 wyemituje film "Ania" na cześć aktorki i właśnie dlatego zdecydowano się pokazać raz jeszcze "Złotopolskich", jako zrekonstruowane cyfrowo archiwalne odcinki serialu.

Sprawdź też: M jak miłość. Zabraknie kluczowej rodziny w nowym sezonie?! Nie uwierzycie, kto ma rozstać się z Grabiną

"Złotopolscy" znów w TVP!

- Emisja wybranych odcinków serialu „Złotopolscy” z Anną Przybylską w roli Marylki wiąże się z zaplanowaną na 7 października premierą kinową filmu dokumentalnego „Ania” o życiu i karierze aktorki. 25 lat od premiery „Złotopolskich” widzowie obejrzą produkcję w nowej, lepszej jakości - po rekonstrukcji cyfrowej, przygotowanej przez Zespół z Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych TVP - podaje portal Wirtualnemedia.pl. Widzowie raz jeszcze zobaczą na ekranie ulubionych bohaterów i przypomną sobie historię rodziny Złotopolskich.

Przeczytaj: M jak miłość. Odmieniony Mateusz Mostowiak wróci w nowym sezonie i jest szokująca reakcja Lilki! Monika Mielnicka wszystko potwierdza

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani
Najnowsze