Zawsze warto 2 sezon, odcinek 17: Rafał i Aśka zginą w wypadku! Antek wybudzi się ze śpiączki

2020-04-01 22:33 Ag
Zawsze warto 2 sezon, odcinek 17: Rafał i Aśka zginą w wypadku! Antek wybudzi się ze śpiączki
Autor: Polsat Zawsze warto 2 sezon, odcinek 17: Rafał i Aśka zginą w wypadku! Antek wybudzi się ze śpiączki

Śmiertelny wypadek w "Zawsze warto"! Rodzina Wardeckich będzie musiała zmierzyć się z kolejnym dramatem. W 17 odcinku "Zawsze warto" 2 sezonu Aśka (Joanna Kuberska) i Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) będą mieli makabryczny wypadek samochodowy. Joasia zginie na miejscu, a ciężko ranny, nieprzytomny Rafał trafi do szpitala gdzie konieczny będzie przeszczep nerki. W tej koszmarnej chwili nadejdą też dobre wieści - ich syn Antek (Stefan Wójcik) wybudzi się ze śpiączki. Niestety wkrótce potem w 17 odcinku "Zawsze warto" Rafał też umrze. Co się stanie z Antkiem? Jak Marta (Weronika Rosati) zniesie śmierć brata i bratowej?

"Zawsze warto" 2 sezon, odcinek 17 (odc. 5) - środa, 1.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 17 odcinku "Zawsze warto" to Marta pierwsza dowie się o wypadku Rafała i Aśki. Przerażona tym co się stało z bratem i bratową zadzwoni do swojej przyjaciółki Kasi (Joanna Balasz), która akurat będzie z byłym mężem Marty, Markiem (Jacek Knap) i jego kochankiem Sebastianem (Aleksy Komorowski). Wiadomość o wypadku Wardeckich wstrząśnie wszystkimi.

Dramat w "Zawsze warto" rozegra się bowiem tuż po tym jak Aśka i Rafał pogodzą się i wrócą do siebie, by razem czekać na wybudzenie się Antka ze śpiączki. W 17 odcinku "Zawsze warto" kiedy lekarz ich syna zadzwoni do nich z informacją, że chłopiec odzyskał przytomność, dojdzie do wypadku samochodowego.

Niestety Aśka zginie na miejscu, a Rafał w stanie krytycznym trafi do szpitala! W 17 odcinku "Zawsze warto" brat Marty przejdzie jedną operację, ale lekarze uprzedzą Wardeckich, że czeka go jeszcze przeszczep nerki. Maria (Małgorzata Pieczyńska) i Witold (Mariusz Bonaszewski) będą wstrząśnięci tą diagnozą. Lekarze natychmiast przeprowadzą badania na członkach najbliższej rodziny, aby ktoś z nich mógł zostać dawcą.

Kiedy w 17 odcinku "Zawsze warto" Rafał otworzy oczy po operacji Witold okłamie syna, że Asia żyje. NIedługo potem stan Rafała gwałtownie się pogorszy. Konieczna będzie reanimacja, ale Wardecki nie przeżyje. Antek, który wybudzi się ze śpiączki nie będzie wiedział o śmierci obojga rodziców. To Marta weźmie na siebie ciężar powiedzenia bratankowi prawdy. Ona też podejmie decyzję, że zajmie się Antkiem.

	Zawsze warto 2 sezon odc. 17 (odc. 5). Maria Wardecka (Małgorzata Pieczyńska), Marta (Weronika Rosati)
Autor: Polsat Zawsze warto 2 sezon odc. 17 (odc. 5). Maria Wardecka (Małgorzata Pieczyńska), Marta (Weronika Rosati)
Zawsze warto 2 sezon, odcinek 17. Antek (Stefan Wójcik)
Autor: Polsat Zawsze warto 2 sezon, odcinek 17. Antek (Stefan Wójcik)
Zawsze warto 2 sezon, odcinek 16: Asia (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff), Antek (Stefan Wójcik)
Autor: Polsat Zawsze warto 2 sezon, odcinek 16: Asia (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff), Antek (Stefan Wójcik)
Zawsze warto 2 sezon, odcinek 16: Asia (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff), Antek (Stefan Wójcik)
Autor: Polsat Zawsze warto 2 sezon, odcinek 16: Asia (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff), Antek (Stefan Wójcik)
Najnowsze