Tureckie seriale

Zarobki tureckich aktorów 2023. Gwiazdy serialu "Złoty chłopak" otrzymują bajońskie sumy!

Ile zarabiają tureccy aktorzy i aktorki? Ich pensje w 2023 roku poszybowały w górę, a w przyszłym roku mogą liczyć na kolejną podwyżkę! Sprawdzamy, jakie jest wynagrodzenie największych obecnie gwiazd tureckiej telewizji, a konkretne kwoty ujawniamy w galerii. Aktorzy serialu "Złoty chłopak" są sowicie wynagradzani.

Spis treści

  1. Tureckie seriale są uwielbiane na całym świecie
  2. Tureccy aktorzy zarobki 2023/2024. Ile zarabiają?
  3. Zarobki tureckich aktorów i aktorek są oszałamiające! Kto zarabia najwięcej?
  4. Gwiazdy tych tureckich seriali zarabiają teraz najwięcej
  5. Ile zarabiają gwiazdy z tureckich seriali? Oto nowa lista

Tureckie seriale są uwielbiane na całym świecie

Turcja to bardzo wdzięczny rynek, szczególnie jeśli chodzi o sektor telewizyjny. Seriale tureckie wiodą prym w ramówkach stacji i stają się flagowym produktem eksportowym tego kraju. Widzowie na całym świecie oglądają tureckie seriale. W Polsce miłośników telenowel znad Bosforu jest na pęczki. Nic dziwnego, że TVP zakupuje kolejne produkcje. Najnowszą z nich jest "Złoty chłopak" – bijący rekordy popularności serial z 2022 roku, który został sprzedany do ponad 30 krajów.

Tureccy aktorzy zarobki 2023/2024. Ile zarabiają?

Nie jest tajemnicą, że tureccy aktorzy i tureckie aktorki mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie za każdy odcinek telenoweli, w której aktualnie grają. Zarobki aktorów zazwyczaj podawane są za jeden odcinek serialu w tygodniu. Kwoty, jakie otrzymują gwiazdy tureckich seriali robią wrażenie.

Czytaj też: Zapomnijcie o serialu Zakazany owoc. Oto 7 nowych seriali, które podbijają teraz turecką telewizję

Zarobki tureckich aktorów i aktorek są oszałamiające! Kto zarabia najwięcej?

Turecka dziennikarka i prezenterka telewizyjna Müge Dagestanli ujawniła stawki, na jakie mogą liczyć najpopularniejsi obecnie tureccy aktorzy i aktorki. Kwoty dosłownie zwalają z nóg!

Z jej informacji wynika, że piękna Afra Saraçoglu, czyli serialowa Seyran z serialu "Złoty chłopak" zarabia więcej za odcinek niż jej ekranowy partner, Mert Ramazan Demir! Turecki przystojniak znany z roli Ferita nie ma jednak prawa narzekać, bo jego miesięczny dochód (cztery odcinki serialu "Złoty chłopak") przekracza milion tureckich lir, czyli 150 tysięcy złotych.

Mert Ramazan Demir zagrał we wszystkich 36 odcinkach 1. sezonu "Yali Capkini”, co daje… 14 milionów LT, czyli ponad 2 mln zł!

Spodziewaliście się tego?

Gwiazdy tych tureckich seriali zarabiają teraz najwięcej

  • Yalı Çapkını, czyli Złoty chłopak,
  • Aile, czyli Rodzina,
  • Yargı, znany na całym świecie jako Family Secrets,
  • Adım Farah, czyli Mam na Imię Farah
  • Kızılcık Şerbeti, czyli Żurawinowy sorbet

Ile zarabiają gwiazdy z tureckich seriali? Oto nowa lista

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się, ile tak naprawdę zarabiają gwiazdy tureckich seriali. Na takie kwoty mogą liczyć czołowi aktorzy i aktorki w sezonie 2023/2024.

Najnowsze