Szokujące wyznanie gwiazdy Świata według Kiepskich: "Lubię sobie wypić". Przez epidemię Marzena Kipiel-Sztuka pogrążyła się w nałogu

2020-07-27 11:32 Ag
Szokujące wyznanie gwiazdy Świata według Kiepskich: Lubię sobie wypić. Przez epidemię Marzena Kipiel-Sztuka pogrążyła się w nałogu
Autor: ATM Grupa Szokujące wyznanie gwiazdy Świata według Kiepskich: "Lubię sobie wypić". Przez epidemię Marzena Kipiel-Sztuka pogrążyła się w nałogu

Marzena Kipiel-Sztuka, znana jako Halinka Kiepska z serialu "Świat według Kiepskich" odważyła się na szczere wyznanie. W ostatnim wywiadzie aktorka wyznała, że z powodu epidemii koronawirusa jeszcze bardziej pogrążyła się we wstrętnym nałogu. Brak pracy na planie "Świata według Kiepskich" i izolacja doprowadziły do tego, że samotna gwiazda sięgnęła po alkohol. "Lubię wypić, ale w granicach rozsądku..." - ujawniła serialowa Halina.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki od września w Polsacie

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" ma za sobą trudne miesiące. Zdjęcia na planie kolejnego sezonu zostały wstrzymane, a Marzena Kipiel-Sztuka została bez pracy. Niestety w czasie epidemii koronawirusa i przymusowej kwarantanny nie była w stanie żyć normalnie, jakby nic się nie stało. Jeszcze bardziej pogrążyła się w nałogu.

- Przyznaję się bez bicia, że zaczęłam więcej palić - kopcę jak smok. Na szczęście słyszałam, że francuscy naukowcy mają teorię, że palenie tytoniu chroni przed wirusem - wyjaśniła aktorka ze "Świata według Kiepskich" w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Samotna Kipiel-Sztuka, która nie ma dzieci i pochowała już kilku mężczyzn swojego życia - w tym trzech mężów oraz jednego partnera - przeżyła dramatyczne chwile kiedy też zachorowała. - Stan mojego konta skurczył się do niebotycznie małych rozmiarów, siedziałam sama w domu, a na domiar złego złapało mnie ostre przeziębienie. Ale nie poddałam się. Jak widać, przetrwałam - ogłosiła.

Patrz też: Paździoch zniknie ze "Świata według Kiepskich"?! Poważne problemy ze zdrowiem Kotysa

Gwiazdy, które przyznały się do alkoholizmu. Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Serialowa Halinka ze "Świat według Kiepskich" zdobyła się na szczere wyznanie i ujawniła, że sięgnęła też po alkohol. Ale nie raczyła się nim przez ostatnie, trudne miesiące.

- Lubię wypić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Nie będę też zaprzeczać, że go spożywam, ani opowiadać banialuków, że sporadycznie delektuję się do obiadu lampką wybornego i oczywiście bardzo drogiego wina - jak na znaną aktorkę przystało. Nie jestem hipokrytką. Potwierdzam zatem, że abstynencja z pewnością mi nie grozi...

Co więcej gwiazda "Świata według Kiepskich" wyjaśniła, że w samotne wieczory umila sobie czas schłodzonym piwem i oglądaniem serialu. Z przykrością doszła do wniosku, że na trzeźwo nie może oglądać polskich produkcji. - Kamica nerkowa mi nie grozi. Przynajmniej mam jeden kłopot z głowy - dodała Kipiel-Sztuka.

Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka)
Autor: ATM Grupa/ Grzegorz Gołębiowski Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka)
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka) w 2018 roku
Autor: ATM Grupa Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka) w 2018 roku
Świat według Kiepskich. Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka), prezes Kozłowski (Andrzej Gałła)
Autor: ATM Grupa Świat według Kiepskich. Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka), prezes Kozłowski (Andrzej Gałła)

Najnowsze