Stulecie Winnych. Niezwykle wzruszające spotkanie Ewy! Sonia Mietielica wreszcie poznała siebie sprzed lat - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp Stulecie Winnych. Niezwykle wzruszające spotkanie Ewy! Sonia Mietielica wreszcie poznała siebie sprzed lat - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych. Niezwykle wzruszające spotkanie Ewy! Sonia Mietielica wreszcie poznała siebie sprzed lat - ZDJĘCIA

Ewa w "Stuleciu Winnych" musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Żydówka, uratowana przez Anię (Urszula Grabowska) nie pogodziła się z kłamstwem matki o jej pochodzeniu i kiedy poznała prawdę wyjechała szukać korzeni do Izraela. Zakończyło się to wielką tragedia dla rodziny Winnych - Benek (Bartłomiej Kotschedoff), mąż Ewy i ukochany syn Andzi (Barbara Wypych) zginął tam w wyniku ataku bombowego. Teraz, grająca Ewę w "Stuleciu Winnych" Sonia Mietielica pokazała na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pewne niezwykle wzruszające spotkanie. Musisz to zobaczyć - w GALERII ZDJĘĆ!

Ewa w "Stuleciu Winnych" nareszcie ją spotkała! Niezwykłe wzruszenia w trakcie przerwy na planie  

Ewa Winna-Tarasiewicz to jedna z najbardziej tragicznych postaci "Stulecia Winnych". Tak naprawdę nazywała się Ida Kronenberg i jest córką zamordowanej w żydowskim getcie Róży Frejlich-Kronenberg (Maria Dębska). W ostatniej chwili Ania uratowała dziecko przed takim samym losem - adoptowała ją i wychowała jak własną córkę. Co więcej, nawet podły Kazimierz (Mateusz Janicki) uznał Ewę i dał jej swoje nazwisko. I to on właśnie wyznał Ewie całą prawdę o jej pochodzeniu na łożu śmierci w 3 sezonie serialu.

Córka Ani w "Stuleciu Winnych" nie wybaczyła matce kłamstw o zmarłym ojcu i dziedzictwie Winnych, którymi karmiła ją przez całe życie. Po wzruszających, pełnych łez rozmowach matki z córką, Ewa razem z Benkiem wyruszyli do Izraela, aby dorosła Ida mogła poznać swoje prawdziwe rodzinne korzenie. I jak pamiętamy skończyło się to straszliwą tragedią - syn Andzi zginął tam w przypadkowym zamachu bombowym, a Winni pogrążyli się w żałobie. 

Zobacz też: Koszmar gwiazdy na planie M jak miłość! 6-letnia Hania Nowosielska wygadała całą prawdę co ją spotkało

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Ania spotka się z Ewą, ale córka nie wróci do Polski. Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem

Tymczasem Sonia Mietielica, którą pokochali fani "Stulecia Winnych" za przejmująco zagraną rolę dorosłej Ewy, spotkała się podczas przerwy w nagrywaniu nowych odcinków na planie serialu z młodziutki aktorkami, które grały małą Idę i nastoletnią córkę Ani! Czy polały się łzy?

Na szczęście tym razem wzruszenie Ewy ze "Stulecia Winnych" miało bardziej radosny charakter, niż jej serialowej bohaterki. Ninel Kos, która wcielała się w rolę Idy i Rema Kos, która zagrała dorastającą Ewę cieszą się z wyjątkowego spotkania, które w rzeczywistości nigdy nie mogłoby się wydarzyć. Bo czy można spotkać samego siebie sprzed lat?

Ale tego właśnie próbuje dokonać serialowa Ewa w "Stuleciu Winnych". Czy to wyjątkowe spotkanie z aktorkami, które grały ją w przeszłości, zwiastuje powrót Mietielicy na plan i jej ważny udział w 4 sezonie "Stulecia Winnych"? Będziemy informować na bieżąco! 

Nie przegap: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

Najnowsze