Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżnie od Ani - ZWIASTUN

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżnie od Ani - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżnie od Ani - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-04-03 18:57

W 44 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 4 Janusz (Paweł Małaszyński) oświadczy się Michelle (Maria Pawłowska). Burzliwy romans córki Damiana Winnego (Paweł Okraska) i syna komunistycznej prokurator Hanny Gołębianki (Magdalena Kuta) wcale się nie skończy, choć kochliwy Janusz dość późno zrozumie, że jego serce należy do Michelle. Latem 1980 roku w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4 dla walczącej w opozycji, odważnej dziennikarki nadejdzie czas poważnej próby. Z jednej strony Michelle nadal będzie kochała Janusza, ale z drugiej nie uwierzy, że dla niej mógłby się zmienić. I wtedy ciocia Ania (Urszula Grabowska) ostrzeże ją, żeby nie popełniła błędu tak jak ona. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 44 (odc. 5) - niedziela, 3.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 44 odcinku "Stulecia Winnych" Michelle Winny i Janusz Sulima-Jaworski staną przed trudną decyzją - czy wbrew wszystkiemu, zwłaszcza matce dziennikarza "Trybuny", bezwzględnej Hannie Gołębiance, być razem i tym samym narazić się na poważne represje ze strony wpływowej, mściwej, komunistycznej prokurator. Latem 1980 rok na Wybrzeżu wciąż będą trwały strajki. Michelle, która pod pseudonimem odważyła się opublikować wywiad ze swoim wujkiem Ryszardem Borkowskim (Piotr Rogucki), który protestującym robotnikiem z Ursusa, który musiał uciekał z Polski do Szwecji, teraz w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4 będzie dokumentować sytuację w Stoczni Gdańskiej. Zacznie pisać na temat Solidarności, oczywiście zdając sobie sprawę czym to się może dla niej skończyć.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Determinacja Michelle w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4 z jednej strony będzie przerażała Janusza, ale z drugiej ukochana zaimponuje mu swoją postawą, odwagą, oddaniem wyżej sprawie, walką o wolność i prawa człowieka. Pod wpływem tej miłości Janusz powoli zacznie się zmieniać. Na pozór wciąż będzie wiele ich dzieliło, tradycje, przekonania, rodzina, ale pod wpływem ukochanej, która twardo stąpa po ziemi, wie czego chce, ten pozbawiony moralności i zasad lekkoduch, syn stalinowskiej prokurator przejdzie ideologiczną przemianę.

- Dlaczego nie chcesz uwierzyć we mnie? Dlaczego nie chcesz uwierzyć w nas? - zapyta Michelle w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4. A ona coraz bardziej zagubiona w swoich uczuciach ulegnie chwilowej pokusie i zbliży się do Wojtka (Karol Dziuba), przyjaciela kuzyna Michała Śniegockiego (Marcin Franc) i Agnieszki (Ina Sobala). Jednak nawet w ramionach Wojtka nie zapomni o Januszu.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Śmierć Andzi i Stanisława. Umrą z dala od siebie jednej nocy - ZDJĘCIA

Latem 1980 roku w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Michelle usłyszy z ust cioci Ani poważne ostrzeżenie.  - Nie powtarzajcie naszych błędów... Czy w ten Ania będzie chciała uchronić Michelle przed związkiem z Januszem, a może będzie jej chodziło o zaangażowanie córki Damiana w działalność opozycji, strajki na Wybrzeżu? Jedno jest pewne, w 44 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Janusz zada Michelle ważne pytanie - czy wyjdzie za niego za mąż. Jaką odpowiedź usłyszy i co na to prokurator Gołębianka kiedy wyjdzie na jaw związek jej syna z jedną z Winnych? Niestety miłość tej dwójki bohaterów w kolejnych odcinkach "Stulecia Winnych" 4 będzie okupiona cierpieniem.

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia? Janusz oświadczy się, ale będzie już za późno!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze