Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" rozegrają się przerażające sceny z aresztowania Michelle (Maria Pawłowska). Ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek) zapłaci straszną cenę za miłość do Janusza (Paweł Małaszyński), syna bezwzględnej komunistycznej prokurator. Jest nią Hanna Gołębianka (Magdalena Kuta), która nosi w sercu zadrę z czasów, kiedy została przyłapana przez Kazimierza (Mateusz Janicki) na seksie w trójkącie i musiała pójść na współpracę z nim. A w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michelle, która pokochała syna tej zboczonej, bezwzględnej kobiety odpowie za swoje i nieswoje winy. Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z wyjątkowo smutnego 46 odcinka "Stulecia Winnych 4"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 46 (odc. 7)- niedziela, 17.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Odcinek 46 "Stulecia Winnych 4" przejdzie do historii serialu jako jeden z najsmutniejszych. To wtedy właśnie w Brwinowie odbędzie się pogrzeb Andzi i Stanisława, na którym cała rodzina Winnych i wszyscy widzowie będą płakać. W tym samym czasie Michelle w Gdańsku wpadnie w łapy bezpieki i zostanie aresztowana. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Winną za kratami czeka straszny los! Jak do tego dojdzie, że ukochana wnuczka Władka da się złapać mściwej Gołębiance? 

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michelle wpadnie w łapy milicji, która na polecenie bezpieki wykona rozkaz aresztowania Winnej. Oficjalnym powodem będzie opozycyjna działalność Michelle i jej teksty w prasie podziemnej, ale tak naprawdę za wszystkim będzie stała matka Janusza. Gołębianka nosi w sobie nienawiść do Winnych z czasów młodości, kiedy pozwalała sobie na odważne igraszki seksualne, ale miała pecha, bo Kazimierz ją na tym przyłapał. Dzięki temu skazany na śmierć Paweł (Tomasz Włosok) mógł opuścić Polskę, a Gołębiance pozostała zemsta. I na Michelle ją zrealizuje. 

Zobacz też: M jak miłość. Patrycja nie poradzi sobie w roli matki. Porzuci syna Łukasza i wróci do Argasińskiego? - WIDEO, ZDJĘCIA

Gołębianka zrobi to w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" z podwójną przyjemnością. Podła prokurator nie daruje Michelle, że uwiodła jej syna i "sprowadziła na złą drogę". Janusz, zanim zakochał się w Winnej był grzecznym synkiem mamusi, oddanym władzy i komunistycznym przywilejom. Ale miłość do Michelle go zmieni i mamusia go "pomści". 

I tak w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" w gdańskim mieszkaniu Agnieszki (Ina Sobala) i Michała (Marcin Franc), w mrocznym czasie stanu wojennego, zjawi się policja i brutalnie aresztuje Michelle. Porażające sceny podłego traktowania Winnej rozpoczną serię jej tragicznych losów, które dalej potoczą się za kratkami. 

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" będziemy mieli wrażenie, że zło wygrywa z dobrem. Ale jak pokazała historia Polski, ostatecznie to dobrzy ludzie odnieśli zwycięstwo. Czy tak samo stanie się z Michelle? Przekonamy się śledząc wątek od 17 kwietnia w TVP1. 

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Ostatnie wspomnienie zmarłego Benka. Nikt nie powstrzyma łez - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 43 ZWIASTUN. Ania przeprosi Ewę za tajemnicę sprzed lat! Syn Jaśka zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany