Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia Winna zmieni się nie do poznania! Weronika Humaj przeszła totalną metamorfozę - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia Winna zmieni się nie do poznania! Weronika Humaj przeszła totalną metamorfozę - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia Winna zmieni się nie do poznania! Weronika Humaj przeszła totalną metamorfozę - ZDJĘCIA

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" Kasia (Weronika Humaj) totalnie się zmieni! Po rudej łobuziarze ślad wszelki zaginie, bo córka Mani (Karolina Bacia/Magdaledna Walach) i Pawła (Tomasz Włosok) zamieni się... w seksownego wampa! Weronika Humaj przejdzie dla nowej roli ogromną metamorfozę, a jej siostrzenica będzie coraz mniej podobna do Mani, a coraz bardziej do cioci Ani (Weronika Humaj/Urszula Grabowska) z 2 sezonu serialu. I trzeba przyznać, że Kasia Winna w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będzie wyglądać tak, że złamie niejedno serce. Ale charakterek będzie miała po mamie!

Jak wygląda Kasia Winna w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Weronika Humaj zmieni się dla nowej roli nie do poznania! 

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" czekają na nas ogromne niespodzianki w obsadzie. Jak pisaliśmy TUTAJ w życiu Kasi Winnej pojawi się pewna bardzo zła kobieta i żonaty mężczyzna (Marcin Kwaśny), ale to nie koniec zmian. Sama Kasia, grana przez Weronikę Humaj, będzie nie do poznania!

Kiedy gruchnęła wieść, że Weronika Humaj, która do tej pory grała Anię Winną, jednak zostaje w 3 sezonie "Stulecia Winnych", fani bardzo ucieszyli się na widok zdjęć z planu serialu rudej dziewczynki z długim warkoczem. Taką Kasię zapamiętali, taką ją powitają. Tymczasem dorosła Kasia Winna zmieni się tak, że gdyby nie oszałamiająca uroda po cioci Ani, ciężko byłoby w ogóle ją poznać!     

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani

Zdjęcie Kasi Winnej w obcisłej sukni i z burzą blond loków jako pierwsza pokazała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha. To ona zagra żonę kochanka Kasi Winnej, Adama Komornickiego. Na zdjęciu z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych" widzimy Kasię po wielkiej metamorfozie właśnie z w towarzystwie państwa Komornickich. 

Jakie zmiany czekają jeszcze na Kasię Winną w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Weronika Humaj zdradziła kilka ważnych szczegółów. 

- W tym sezonie zagram nową postać, córkę Mani - Kasię, która jest kompletnym przeciwieństwem Ani, w którą wcielałam się w minionych sezonach. Kasia jest bardzo żywiołowa, szybko się nudzi i chce zostać aktorką. W jej życiu na pewno nie będzie stabilizacji. W szkole teatralnej zwiąże się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Mam wspaniałą rzecz do zagrania! Cały koloryt warszawskich teatrów tamtych lat, życie studenckie w łódzkiej "Filmówce". Trochę wzorujemy się na Brigitte Bardot, trochę na Audrey Hepburn, więc moja Kasia jest kobietą niezależną. Pamiętajmy, że urodziła się na wsi, a fakt, że została warszawską aktorką niewątpliwie jest sukcesem. Tata jest bardziej przychylny jej wyborom niż mama

Kasię w 2 sezonie "Stulecia Winnych" grała dziecięca aktorka, Oliwia Trachimowicz - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ jak zmieniała się Kasia Winna! W 3 sezonie serialu w roli dorosłej córki Mani i Pawła będziemy podziwiać Weronikę Humaj, a 27 odcinek serialu zobaczymy najprawdopodobniej już 21.02.2021 w TVP 1 o godzinie 20.15. 

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1559: Sonia i Janek zrobią coś strasznego! Wróżka Calista będzie wolała zapłacić, niż zdradzić prawdę. Ściągną na siebie nieszczęście?

Stulecie Winnych, sezon 3: Kasia (Weronika Humaj), pani Komornicka (Małgorzata Socha), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: Instagram
Najnowsze