Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania straci męża Ryszarda? Nawet Ania odwróci się od siostry

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania straci męża Ryszarda? Nawet Ania odwróci się od siostry

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania straci męża Ryszarda? Nawet Ania odwróci się od siostry

2021-04-26 10:57

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Mania (Magdalena Walach) będzie drżała ze strachu o Ryszarda (Piotr Rogucki), bo mąż opuści ją w dramatycznym momencie. Życie nie będzie oszczędzało Mani, która przejmie opiekę nad wnuczką Małgosią (Amelia Żuchowska), bo alkoholiczka Kasia (Weronika Humaj) w ogóle nie będzie interesowała się córką. Właśnie wtedy w 36 odcinku "Stulecia Winnych" straci też męża, bo Ryszard wciągnie się w działalność opozycyjną w podziemiu antykomunistycznym. Borkowski narazi siebie i rodzinę na śmiertelne niebezpieczeństwo. A do tego od Mani odwróci się siostra Ania (Urszula Grabowska).

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Poważne kłopoty w serialu "Stulecie Winnych" spadną na Manię i Ryszarda Borkowskich, którzy z przerażeniem patrzą na coraz bardziej staczającą się w alkoholizm Kasię. Tylko dzięki nim Małgosia czuje, że ktoś ją kocha. Po tym jak pijaczka Kasia porzuciła dziecko w parku na pastwę losu, jej rodzice zdali sobie sprawę z tego, że muszą chronić wnuczkę przed zagrożeniem. Jednak nie tylko uzależnienie Kasi w 36 odcinku "Stulecia Winnych" dramatycznie zmieni losy Mani i Ryszarda, którzy razem postanowi wychowywać Małgosię, by ich córka wreszcie podniosła się z alkoholowego nałogu.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

Niestety w 36 odcinku "Stulecia Winnych" nastąpi taki moment, w którym mąż opuści Manię. Ukochany, który wspierał ją we wszystkich ciężkich chwilach teraz dołoży jej zmartwień i przysporzy cierpień. Dlaczego? Bo Borkowski jako robotnik w Ursusie zbuntuje się przeciwko władzy komunistycznej, która krzywdzi niewinnych ludzi, nie pozwala im godnie żyć! Ryszard w 36 odcinku "Stulecia Winnych" powie wreszcie dosyć i wciągnie się w działalność opozycyjną jako aktywny działacz podziemia antykomunistycznego. Mania, ich wnuczka Małgosia i domowy sprawy zejdą na dalszy plan.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

W zasadzie porzucona przez męża Mania w 36 odcinku "Stulecia Winnych " nie będzie mogła liczyć nawet na siostrę bliźniaczkę Anię, bo tą pochłoną problemy z córką Ewą (Sonia Mietielica), która wyjechała do Izraela i zerwała kontakt z rodziną. Przedłużająca się rozłąka sprawi, że Ania będzie desperacko próbowała naprawić ich relacje. Nie przestanie myśleć o Ewie, łudząc się, że córka wróci do domu, albo przynajmniej będzie dane im się spotkać gdzieś poza granicami Polski.

Coraz bardziej przerażona Mania w 36 odcinku "Stulecia Winnych", widząc co się dzieje dookoła, co spotkało ciężarną Ewę, która została brutalnie skatowana przez milicję oraz Michała juniora (Marcin Franc), którego bestialsko pobito podczas strajków i wtrącono do więzienia, a także innych członków rodziny, za nic w świecie nie będzie mogła pozwolić na to, żeby Ryszardowi stała się krzywda. Niestety mąż Mani w 36 odcinku "Stulecia Winnych" nie posłucha jej przestróg i nadal będzie działał w opozycji. Sprowadzając zagrożenie na siebie i całą rodzinę Borkowskich i Winnych.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze