Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki - ZWIASTUN

2021-04-25 20:46 Agnieszka Pyź
Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Ania (Urszula Grabowska) nie poradzi sobie z faktem, że Ewa (Sonia Mietielica) wyjechała do Izraela, zrzekła się polskiego obywatelstwa i tam zamierza szukać prawdziwej rodziny, śladów z przeszłości. Od wyjazdu córki Ani i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) minie sporo czasu, który jednak nie uleczy bólu stęsknionej matki. Najgorsze będzie to, że w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa zerwie kontakt z Anią, przestanie do niej wysyłać listy. Tylko Andzia (Barbara Wypych) będzie dostawała wiadomości od Benia. Zrozpaczona Ania wpadnie na szalony pomysł jak spotkać się z córką. Tylko to będzie ją trzymało przy życiu. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Wyjazd Ewy i Benka z serialu "Stulecia Winnych" do Izraela przyniesie Ani ogrom cierpienia. Już pożegnanie z córką wiele ją kosztowało, a słowa, które usłyszała od Ewy rozdarły jej serce. Ale w 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 z Anią będzie coraz gorzej. Załamie się, że nie ma przy sobie przybranej córki i syna Michała (Marcin Franc), który tak jak starsza siostra opuści rodzinę w Brwinowie. On z kolei wyjedzie do Gdyni, by tam zacząć nowe życie. W przeciwieństwie do Ewy nie zapomni o listach do mamy, która będzie czekała na najmniejszą choćby wiadomością co się z nimi dzieje. - Michał daleko, Ewa tak daleko, a my sami zostaliśmy... - przyzna zrozpaczona Ania kiedy Michał (Stefan Pawłowski) będzie jej, Andzi i Stanisławowi (Jan Wieczorkowski) czytał list od syna.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Matka Benka w 35 odcinku "Stulecia Winnych" będzie chciała wiedzieć od Ani czy ma jakieś nowe informacje od córki i jej syna. - A Ewcia pisała co? - wystarczy jednak, że zada to pytanie, by ból przeszył serce Ani. - Dwa miesiące temu pisała. Wysyłała przez znajomych z Francji - wyjaśni Michał, kiedy jego ukochana ucieknie przed rodziną i tą bolesną rozmową do domu. - Dobrze, że chociaż Benio coś napisze, przynajmniej wiemy co się dzieje... - doda Andzia.

- I chyba to ją najbardziej boli, że on pisze, a Ewa milczy...- Myślę, że jak się zaadoptują w tym jak się mówi kibucu, sprawy pójdą lepiej... - pocieszy wszystkich Stanisław w 35 odcinku "Stulecia Winnych" nie tracąc nadziei, że wszystko jakoś się ułoży.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Nie przegap: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Rozłąka Ani z Ewą w 35 odcinku "Stulecia Winnych" doprowadzi do tego, że załamana matka zacznie się chwytać każdej możliwości, by znów się spotkać z córką. Andzia przekaże jej listy od Benia, a Ania czytając je zrozumie dlaczego Ewa milczy, dlaczego odcięła się od rodziny, w której się wychowała, która tak jaką kocha. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" odzyska nadzieję i nabierze sił do walki. - Michał, postanowiłam, koniec czekania i zamartwiania się. Ja przeczytałam wszystkie listy od Benka i chyba rozumiem dlaczego Ewa nie chce kontaktu. Emigranci po prostu muszą odciąć się od przeszłości. I jeszcze to poczucie, że ich wyrzucili z własnego kraju...

- Co ty chcesz zrobić Ania? - Michał zapyta z niepokojem, bo będzie się bał tego, co planuje ukochana. Wreszcie w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Ania wyjawi mu swoje zamiary. - Jak to co? Musimy spotkać się z Ewą? Ja, ty, Michał! Ona musi zobaczyć, że my nadal, mimo dzielącej nas odległości, nadal jesteśmy jej rodziną...- Przecież dobrze wierz, że to niemożliwe... - przypomni jej Śniegocki. Jednak Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych" w wpadnie na pomysł jak zobaczyć znów Ewę.  - Wręcz przeciwnie! Najłatwiej w Jugosławii. Trzeba wykupić wycieczkę i dostać paszporty- A ja ci pomogę... - doda Andzia.

To właśnie matka Benka w 35 odcinku "Stulecia Winnych" przekona Michała, że Ania zachowuje się jak każda matka. Próbuje odzyskać dziecko. I nawet jeśli nic jej z tego nie wyjdzie, to będzie miała poczucie, że zrobiła wszystko.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze