Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ewa po wyjeździe zerwie kontakt z Anią. Odetnie się od rodziny. Tylko Benek napisze list do matki - ZWIASTUN

2021-04-25 20:46

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Ania (Urszula Grabowska) nie poradzi sobie z faktem, że Ewa (Sonia Mietielica) wyjechała do Izraela, zrzekła się polskiego obywatelstwa i tam zamierza szukać prawdziwej rodziny, śladów z przeszłości. Od wyjazdu córki Ani i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) minie sporo czasu, który jednak nie uleczy bólu stęsknionej matki. Najgorsze będzie to, że w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa zerwie kontakt z Anią, przestanie do niej wysyłać listy. Tylko Andzia (Barbara Wypych) będzie dostawała wiadomości od Benia. Zrozpaczona Ania wpadnie na szalony pomysł jak spotkać się z córką. Tylko to będzie ją trzymało przy życiu. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Wyjazd Ewy i Benka z serialu "Stulecia Winnych" do Izraela przyniesie Ani ogrom cierpienia. Już pożegnanie z córką wiele ją kosztowało, a słowa, które usłyszała od Ewy rozdarły jej serce. Ale w 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 z Anią będzie coraz gorzej. Załamie się, że nie ma przy sobie przybranej córki i syna Michała (Marcin Franc), który tak jak starsza siostra opuści rodzinę w Brwinowie. On z kolei wyjedzie do Gdyni, by tam zacząć nowe życie. W przeciwieństwie do Ewy nie zapomni o listach do mamy, która będzie czekała na najmniejszą choćby wiadomością co się z nimi dzieje. - Michał daleko, Ewa tak daleko, a my sami zostaliśmy... - przyzna zrozpaczona Ania kiedy Michał (Stefan Pawłowski) będzie jej, Andzi i Stanisławowi (Jan Wieczorkowski) czytał list od syna.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Matka Benka w 35 odcinku "Stulecia Winnych" będzie chciała wiedzieć od Ani czy ma jakieś nowe informacje od córki i jej syna. - A Ewcia pisała co? - wystarczy jednak, że zada to pytanie, by ból przeszył serce Ani. - Dwa miesiące temu pisała. Wysyłała przez znajomych z Francji - wyjaśni Michał, kiedy jego ukochana ucieknie przed rodziną i tą bolesną rozmową do domu. - Dobrze, że chociaż Benio coś napisze, przynajmniej wiemy co się dzieje... - doda Andzia.

- I chyba to ją najbardziej boli, że on pisze, a Ewa milczy...- Myślę, że jak się zaadoptują w tym jak się mówi kibucu, sprawy pójdą lepiej... - pocieszy wszystkich Stanisław w 35 odcinku "Stulecia Winnych" nie tracąc nadziei, że wszystko jakoś się ułoży.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Nie przegap: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Rozłąka Ani z Ewą w 35 odcinku "Stulecia Winnych" doprowadzi do tego, że załamana matka zacznie się chwytać każdej możliwości, by znów się spotkać z córką. Andzia przekaże jej listy od Benia, a Ania czytając je zrozumie dlaczego Ewa milczy, dlaczego odcięła się od rodziny, w której się wychowała, która tak jaką kocha. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" odzyska nadzieję i nabierze sił do walki. - Michał, postanowiłam, koniec czekania i zamartwiania się. Ja przeczytałam wszystkie listy od Benka i chyba rozumiem dlaczego Ewa nie chce kontaktu. Emigranci po prostu muszą odciąć się od przeszłości. I jeszcze to poczucie, że ich wyrzucili z własnego kraju...

- Co ty chcesz zrobić Ania? - Michał zapyta z niepokojem, bo będzie się bał tego, co planuje ukochana. Wreszcie w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Ania wyjawi mu swoje zamiary. - Jak to co? Musimy spotkać się z Ewą? Ja, ty, Michał! Ona musi zobaczyć, że my nadal, mimo dzielącej nas odległości, nadal jesteśmy jej rodziną...- Przecież dobrze wierz, że to niemożliwe... - przypomni jej Śniegocki. Jednak Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych" w wpadnie na pomysł jak zobaczyć znów Ewę.  - Wręcz przeciwnie! Najłatwiej w Jugosławii. Trzeba wykupić wycieczkę i dostać paszporty- A ja ci pomogę... - doda Andzia.

To właśnie matka Benka w 35 odcinku "Stulecia Winnych" przekona Michała, że Ania zachowuje się jak każda matka. Próbuje odzyskać dziecko. I nawet jeśli nic jej z tego nie wyjdzie, to będzie miała poczucie, że zrobiła wszystko.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze