Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Trauma Ewy po stracie dziecka. Odtrąci Benka w okrutny sposób - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Trauma Ewy po stracie dziecka. Odtrąci Benka w okrutny sposób - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Trauma Ewy po stracie dziecka. Odtrąci Benka w okrutny sposób - ZWIASTUN

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Ewa (Sonia Mietielica) Sonia przeżyje wielką rozpacz po stracie dziecka. Co gorsze, prawda o jej żydowskiej rodzinie, zrujnuje ją do reszty. Ewa nie będzie umiała znieść myśli o tym jak zginęli jej mama, tata, brat... Strata dziecka dodatkowo spowoduje, że Benek (Bartłomiej Kotschedoff) będzie nie tylko wspierał żonę z autentycznej miłości, ale również poczucia obowiązku, aby podążyć za nią na koniec świata. I za wszelką cenę! Zobacz koniecznie ZWIASTUN 34 odcinka "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 34 - niedziela, 18.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Ewa wyjdzie ze szpitala i będzie musiała zmierzyć się z tragedią straty dziecka. Ale i słowa, które usłyszała od umierającego Kazimierza (Mateusz Janicki) odmienią jej życie na zawsze. Jak córka Ani (Urszula Grabowska) poradzi sobie z niewyobrażalną traumą?

Ania w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" zdecyduje się w końcu wyznać córce całą prawdę o jej pochodzeniu. W poruszającej rozmowie z matką Ewa dowie się jak zginęli jej rodzice, pozna też prawdę o swoim starszym bracie, który rozstał zastrzelony razem z ojcem podczas powstania w getcie. To wszystko spowoduje, że Ewa rozpocznie poszukiwania śladów swojej rodziny i podejmie bardzo ważną decyzję!    

- Wiesz, że miałam starszego brata? Miał 5 lat gdy zginął w getcie. Razem z moim ojcem, dziadkiem... Była tam gdzie mieszkali. Nie ma już tej kamienicy... - Ewa szlochając spróbuje opowiedzieć wieczorem mężowi, co ustaliła w miejscu, gdzie w czasie wojny było getto warszawskie.   

- Ewa, nie powinnaś... - spróbuje uspokoić Ewę syn Andzi (Barbara Wypych).  

- Muszę! Kto o nich będzie pamiętał, jak nie ja? Wiesz, że zamknęli synagogę na Twardej? Znowu, jak w czasie wojny!

Zobacz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: tvp/vod

W tym momencie 34 odcinka "Stulecia Winnych 3" Ewa nagle osiągnie spokój i ocierając łzy powie mężowi: - Ja musze wiedzieć skąd jestem i kim jestem. To najprawdopodobniej właśnie w tej chwili Ewa podejmie decyzję o wyjeździe do Izraela, łamiąc tym serca całej rodzinie Winnych... 

Benek w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" nie będzie widział innego wyjścia jak podążyć za swoją żoną. Kiedy razem zakomunikują Winnym swoją decyzję o wyjeździe do Izraela, na niedzielnym obiedzie poleje się wiele łez! Ale Benek będzie twardo stał u boku swojej zrozpaczonej żony. Jak go czeka za to nagroda?

- Nie wyjdę z tego, jeśli ciągle będzie mnie niańczył! - usłyszy Benek od żony, kiedy będzie próbował ją pocieszyć i tłumaczył, że dobrze robią wyjeżdżając na poszukiwanie jej korzeni.

Syn Andzi w 34 odcinka "Stulecia Winnych 3" w końcu i sobie powoli na łzy. On też stracił dziecko, a trauma żony jest wielkim trudem, jaki jest gotów ponieść. Ale szlochał będzie bezgłośnie, w samotności...   

- Ewa straciła nasze dziecko. Czuję się w obowiązku, żeby ją wspierać - wytłumaczy swoje postępowanie Andzi dzielny Benek na pożegnanie. 

Czytaj także: Przyjaciółki, odcinek 201: Anka odkryje przerażającą prawdę o Pawle. Spisek doprowadzi ją do kochanki męża. Jeszcze nikt jej tak nie upokorzył

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Ewa (Sonia Mietielica), Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 34: Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze