Przerażający koniec 4 sezonu Stranger Things! To pułapka, nie będzie już odwrotu! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: youtube.com Przerażający koniec 4 sezonu Stranger Things! To pułapka, nie będzie już odwrotu! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przerażający koniec 4 sezonu Stranger Things! To pułapka, nie będzie już odwrotu! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Koniec "Stranger things" zabierze wszystkim bohaterom wszelką nadzieję! 4 sezon hitu Netflix-a już okazał się najbardziej brutalny ze wszystkich i wygląda na to, że finał przepełni czarę goryczy. Twórcy "Stranger things" są niezwykle dumni ze swojego dzieła i zarzekają się, że to wszystko ma sens i zmierza do wyjaśnienia każdej tajemnicy. Tylko czy po ostatnich dwóch odcinkach 4 sezonu "Stranger things" fani dotrwają bez lęku do finałowej 5 serii? Uwaga, będą spoilery! Zobacz też koniecznie ZWIASTUN 2 ostatnich odcinków hitu Netflix-a!

Straszny finał "Stranger things 4" na Netflix! Wszyscy stracą ostatnią nadzieję!

Fani, którzy już widzieli "Stranger things 4" twierdzą, że to najbardziej brutalny sezon serialu. Dotąd lęk związany z mrocznym światem zza niewidzialnej kurtyny równoważyły dziecięcy wdzięk bohaterów i nadzwyczajne poczucie humoru. W 4 sezonie hitu Netflix-a można powiedzieć, że żarty się skończyły. 

Tajemnica, skąd się wzięły potwory w "Stranger things" została w 4 sezonie po części wyjaśniona. Uwaga, SPOILERY! Wyjątkowo brutalny morderca Vecna (Henry Creel) okazał się starszym kolegą Jedenastki (Millie Bobby Brown) z koszmarnej "hodowli" szczególnie uzdolnionych dzieci doktora Brennera (Matthew Modine). Jedenastka znów musiała otworzyć przejście między światem dobra i zła oraz swój umysł, w którym zamknięta była ta mroczna tajemnica. Tyle, że kiedy prawda wyszła na jaw, wszystko zmieniło się nieodwracalnie!

Sprawdź także: Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

W ZWIASTUNIE "Stranger things 4" Widzimy, jak Vecna przemawia do przerażonej Jedenastki: - To już koniec! - a ona trzęsie się ze strachu znów jako mała dziewczynka. Co gorsze, potwór zamknie przejście między światami, a Jedenastka po raz pierwszy w życiu nie będzie umiała go otworzyć!

W ten sposób po mrocznej stronie Hawkins na koniec "Stranger things 4" uwięzieni zostaną Nancy (Natalia Dyer) i Steven (Joe Keery).  W dodatku ona już dostała się w szpony Vecny, który jest o włos od zamordowania jej na oczach ukochanego!

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość cierpi na tajemniczą chorobę! Te zdjęcia Igi Kreft przerażają - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało szeryf Jim Hooper (David Harbour) odnajdzie na Syberii hodowlę przerażających potworów, do złudzenia przypominającą miejsce, w którym "dorastała" Jedenastka. Jako to się wszystko skończy dla bohaterów hitu Netflix-a? Przekonamy się już 1 lipca, kiedy na platformie zostaną wyemitowane 2 ostatnie odcinki 4 serii. Na 5 sezon "Stranger things" fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.  

Najnowsze