Papiery na szczęście, odcinek 5: Marta cudem przeżyje wypadek! Marysia doniesie ojcu na matkę - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Papiery na szczęście, odcinek 5: Marta cudem przeżyje wypadek! Marysia doniesie ojcu na matkę - ZDJĘCIA

Papiery na szczęście, odcinek 5: Marta cudem przeżyje wypadek! Marysia doniesie ojcu na matkę - ZDJĘCIA

2021-09-09 15:36

W 5 odcinku "Papierów na szczęście" Marta (Adriana Kalska) cudem uniknie śmierci. Co gorsza, będzie odpowiadała za bezpieczeństwo dzieci, a to z jej winy dojdzie do tragedii. Auto Wiśniewskiej w 5 odcinku serialu "Papiery na szczęście" będzie wrakiem, a sama Marta wpadnie w histerię. Podobnie jak załamana Marysia (Julia Latosińska), która załamie się na widok kraksy i płomieni ognia, który wybuchnie po zderzeniu. Doniesie narkomanowi i pijakowi Krisowi (Mateusz Kmiecik) na matkę, a przecież ich ucieczka miała być ścisłą tajemnicą, by zachować bezpieczeństwo.

"Papiery na szczęście" odcinek 5 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 5 odcinku "Papierów na szczęście" Marta dozna szoku po wypadku. Okaże się, że Żaneta (Karolina Bacia), z którą zderzyła się Wiśniewska również będzie w rozdarciu. Samochody obu pań prawdopodobnie nadają się tylko do kasacji, a wszystko przez nieuwagę! Marta w 4 odcinku "Papierów na szczęście" była tak zajęta dyskusją z Marysią, że straciła kontrolę nad pojazdem. Za to Żaneta rozmawiała przez telefon, który jej wypadł, zaczęła go szukać pod siedzeniem i koniec końców dwa samochody się ze sobą zderzyły. Sytuacja będzie o tyle poważna, że z pojazdów niewiele zostanie, a obie kobiety będą bardzo przerażone. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Marysia i Maks (Jakub Gąsior) w 5 odcinku "Papierów na szczęście" będą przerażeni niemniej niż matka. W końcu mieli uciec od ojca narkomana, który dręczył psychicznie i fizycznie Martę. O ile nastolatek nigdy nie rozumiał postpowania ojca pijaka, tak Marysia jest zdecydowanie "tą szaloną" i nie widziała większego problemu w zachowaniu ojca. W 5 odcinku "Papierów na szczęście" popadnie w panikę i poinformuje go o wypadku? Dziewczyna nie chciała uciekać z Gdańska, więc może wykorzystać okazję i poinformować ojca co się stało. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

Pomimo wypadku w 5 odcinku "Papierów na szczęście" Marta się nie podda i nie wróci do Krisa. Chociaż samochody będą roztrzaskane, ona zaplanuje pozostać w Krakowie. Właśnie tam za jakiś czas w "Papierach na szczęście" pozna Adama (Jakub Sasak), z którym rozmawiała już telefonicznie. Para jeszcze się nie zna, ale wiadomo już, że będzie się między nimi działo. Okazji nadarzy się wiele, ponieważ Marta zacznie pracę w biurze nieruchomości dziadka Adama. ich romans będzie rozwijał się powoli, ale nie zabraknie gorących momentów. 

Zobacz dramatyczny wypadek Marty w 5 odcinku "Papierów na szczęście" w GALERII ZDJECIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze