Papiery na szczęście. Obsada, bohaterowie nowego serialu. Ile odcinków? - ZWIASTUN

i

Autor: X-news Papiery na szczęście. Obsada, bohaterowie nowego serialu. Ile odcinków? - ZWIASTUN

Papiery na szczęście. Obsada, bohaterowie nowego serialu. Ile odcinków? - ZWIASTUN

2021-09-06 13:29

"Papiery na szczęście" to codzienny serial TVN7, który zagości na ekranach już 6.09.2021 r. W główną rolę Marty wcieli się znana m.in. z "M jak miłość" Adriana Kalska. Serial "Papiery na szczęście" będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, o godz. 19.30. Nowa produkcja TVN7 zastępuje "Zakochanych po uszy" i opowiada historię kobiety wiodącej luksusowe życie u boku znanego męża. Nagle życie Marty zmieni się na zawsze, a ona podejmie radykalne kroki, by odnaleźć szczęście. U boku Adriany Kalskiej pojawią się znane postaci m.in. z serialu "Przyjaciółki". Poznaj szczegóły "Papierów na szczęście" i nowej roli Adriany Kalskiej.

Papiery na szczęście, obsada, ilość odcinków, kiedy oglądać 

1 odcinek "Papierów na szczęście" pojawi się 6.09.2021 r. na antenie TVN7. Serial liczy 62 odcinki, które będą emitowane od poniedziałku do czwartku, w o godz. 19.30. "Papiery na szczęście" pojawią się na ekranie TVN7 tuż przed emisją hitu "BrzydUla 2". W główną rolę Marty wcieli się Adrana Kalska, znana widzom m.in. z "M jak miłość". Kalska zagra żonę znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która odkryje zdradę i postanowi wraz z dziećmi zacząć nowe życie. W roli adoratora Marty wystąpi Jakub Sasak, czyli serialowy Adam. Młody aktor znany jest szerszej publiczności z roli Sajmona z "Przyjaciółek". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: Marcin oskarży Izę o zniszczenie Joasi życia! To co usłyszy od Chodakowskiego odbierze mu rozum

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Papiery na szczęście, fabuła 

"Papiery na szczęście" to historia Marty, która wiedzie luksusowe życie u boku znanego męża. Z pozoru jej życie może wydawać się idealne, ale w rzeczywistości Kris zdradza żonę, a ona dusi się w małżeństwie. Marta z serialu "Papiery na szczęście" podejmie więc radykalne kroki, by zacząć wszystko od początku. Wraz z dziećmi wyprowadzi się od niewiernego męża i znajdzie nową pracę. Zatrudni się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie trafi na Adama. Mężczyzna zawróci jej w głowie, ale szybko się okaże, że ma wiele wspólnych cech z Krisem, jest bawidamkiem otoczonym wianuszkiem kobiet. Marta nie chciała takiego życia, ale czy znów da się ponieść emocjom?

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zabił się w Grabinie? Wszyscy widzieli tylko przestępcę, który się pod niego podszył

Losy Marty z serialu "Papiery na szczęście" będzie można śledzić na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku, w godzinach 19.30-20.00. Półgodzinne odcinki dostarczą widzom wielu emocji i napięcia w oczekiwaniu na rozwój sytuacji. Jeśli ktoś chiałby zobaczyć Adrianę Kalską w roli Marty wcześniej, niż na kanale TVN7, ma taką możliwość. Na platformie Player.pl "Papiery na szczęście" będzie można oglądać wcześniej niż w telewizji. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze