M jak miłość. Mateusz zabił się w Grabinie? Wszyscy widzieli tylko przestępcę, który się pod niego podszył

i

Autor: vod tvp M jak miłość. Mateusz zabił się w Grabinie? Wszyscy widzieli tylko przestępcę, który się pod niego podszył

M jak miłość. Mateusz zabił się w Grabinie? Wszyscy widzieli tylko przestępcę, który się pod niego podszył

Mateusz w "M jak miłość" skoczył do rzeki w Grabinie? Wiele wskazuje na to, że jego dalsza podróż wcale nie miała miejsca! Mateusz (Krystian Domagała) miał wyruszyć do Gdyni, tam też znaleziony został jego plecak z dokumentami. Marcin (Mikołaj Roznerski) ustalił też, że w Trójmieście ktoś posługujący się dokumentami Mostowiaka zaciągnął dużą pożyczkę. Tymczasem w 1595 odcinku "M jak miłość" pojawi się jedynie Oskar Zych (Krystian Shepherd), który podszywał się pod Mateusza i wpadnie z jego dokumentami w hotelu we Wrocławiu! W 1600 odcinku serialu dowiemy się, ze oszust został aresztowany. Ale po Mateuszu wszelki słuch zaginął! Czy on jednak podjął złą decyzję w finale 21 sezonu "M jak miłość" i wskoczył do rzeki w Grabinie, a ktoś przywłaszczył sobie jego tożsamość?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1595 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą chcieli dowiedzieć się, co się stało z Mateuszem. Jak pamiętamy załamany zdradą Lilki (Monika Mielnicka) młody Mostowiak nikomu nic nie mówiąc spakował i poszedł w nocy nad rzekę w Grabienie. Tam do rwącego nurtu wrzucił ostatnie pamiątki ze swojego ślubu - obrączki i zastanawiał się, czy za nimi nie wskoczyć. Niestety zaczyna wyglądać na to, że to zrobił!

W nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy nie Mateusza, a człowieka, który się pod niego podszył. Oszust ukradł nie tylko plecak i dokumenty Mostowiaka, ale i jego charakterystyczną żółto-czarną kurtkę. Możliwe więc, że wieści, które dochodzić będą z policji do Marcina i Barbary (Teresa Lipowska) o tym, że ktoś go widział w Gdyni będą dotyczyć Oskara Zycha!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

M jak miłość, odcinek 1595 ZWIASTUN. Barbara dłużej nie wytrzyma! Oskarży Lilkę o stratę wnuka Mateusza
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Marcin przekaże załamanej Barbarze w 1600 odcinku, że podszywający się pod jej ukochanego wnuka Zych siedzi w areszcie w Łodzi i Mostowiakowa czym prędzej tam pojedzie. Rozdzierająca scena, w której Barbara błaga oszusta, aby wyznał jej naprawdę, będzie jedną z najbardziej tragicznych w "M jak miłość"!

Niestety, coraz bardziej prawdopodobne jest, że serce i intuicja Barbary w "M jak miłość" podpowiedzą jej prawdę. Zrozpaczona Mostowiakowa tak naprawdę jest przekonana, że jej wnuk już nie żyje. Czy wskoczył do rzeki w Grabinie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze