Tomasz Karolak jako Wiktor Bojarski w serialu Kuchnia

i

Autor: Materiały prasowe Kuchnia

Kuchnia. Tomasz Karolak i Patryk Cebulski w wybuchowym duecie, który rozbawi was do łez. Kiedy premiera serialu Polsatu?

2021-09-06 10:24

"Kuchnia" to nowy serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Jego głównych bohaterów – Wiktora i Maksa - różni niemal wszystko, ale łączy pasja i miłość do gotowania. W obsadzie serialu "Kuchnia" m.in. Tomasz Karolak i Patryk Cebulski.

O czym jest serial "Kuchnia" w Polsacie?

Początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski) zamierza spróbować swoich sił w najlepszej w Polsce restauracji serwującej kuchnię francuską. Na miejscu czeka go jednak szokująca niespodzianka. Menadżerką lokalu okazuje się być piękna Wiki (Maria Dębska), z którą wcześniej spędził namiętną chwilę po tym, jak poznał ją w jednym z klubów. Jego relacje z nową szefową od początku będą więc napięte.

Patrz też: Kuchnia. Ostra wojna kucharzy w nowym serialu Polsatu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Tomasz Karolak w obsadzie - ZDJĘCIA

Na młodego adepta sztuki kulinarnej na miejscu czekać będzie jednak znacznie więcej wyzwań. Najtrudniej będzie mu znaleźć wspólny język z Maksem (Tomasz Karolak) – genialnym szefem kuchni o niezwykle wybuchowym charakterze, który nie toleruje błędów na talerzu. Jego relacja z niedoświadczonym, a do tego wyjątkowo niezdarnym i pechowym kucharzem nie będzie jedynym źródłem frustracji. Pracownikom restauracji co i rusz działa na nerwy konkurencyjny lokal, któremu przewodzi piękna szefowa kuchni – Helena (Marta Żmuda Trzebiatowska).

"Kuchnia" kiedy emisja, premiera ile odcinków liczy serial?

"Kuchnia" w pierwszym sezonie liczy 20 odcinków. Niewykluczone jednak, że powstanie druga seria. Ale to zależy od wyników oglądalności "Kuchni". Emisja nowego serialu Polsatu od soboty, 4.09.2021, o godz. 20.05. W każdą sobotę będą emitowane po dwa odcinki "Kuchni".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze