Koniec Zniewolonej 3. Żadan przed śmiercią będzie błagał Katię o wybaczenie. Wstrząsające sceny w ostatnim 24 odcinku

i

Autor: TVP Koniec Zniewolonej 3. Żadan przed śmiercią będzie błagał Katię o wybaczenie. Wstrząsające sceny w ostatnim 24 odcinku

Koniec Zniewolonej 3. Żadan przed śmiercią będzie błagał Katię o wybaczenie. Wstrząsające sceny w ostatnim 24 odcinku

W finale "Zniewolonej 3" odbędzie się walka na śmierć i życie Żadana (Maxim Radugin) z Jabłoniewskim (Siergiej Strelnikov) - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Zdradzamy: mąż Katii (Sonya Priss) zginie w pojedynku z wrogiem, ale przed śmiercią będzie błagał ukochaną żonę o wybaczenie za wszystkie swoje grzechy! Dramatyczne sceny w ostatnim, 24 odcinku "Zniewolonej" wstrząsną wszystkimi i zostaną w pamięci fanów na długo. Co się stanie z ciężarną Katią? Sprawdź co już wiemy!

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 24 (odc. 72) - niedziela, 13.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 24 odcinku "Zniewolonej 3" dojdzie do dramatycznego pojedynku Żadana z Jabłoniewskim. Ujawniamy, że to Andriej straci życie! Dramat, który rozpoczął Żadan wiele lat temu, przyczynił się do śmierci Wiery znajdzie swój krwawy finał na koniec 3 sezonu ukraińskiego hitu TVP. Katia pozna najgorszą tajemnicę swojego męża, a on w ostatnich minutach przed śmiercią będzie błagał ją o wybaczenie! 

Wygląda na to, że dramatyczny finał "Zniewolonej 3" pokaże, iż Żądan szczerze i głęboko pokochał Katię. Żaden z niego bohater, ma na sumieniu śmierć Wiery, a majątku dorobił się zostając "królem burdeli". Ale jego miłość do tytułowej bohaterki "Zniewolonej" jest prawdziwa! Niestety, w finale serialu Andriej nie zdoła zmazać swoich grzechów i żyć z ukochaną żoną długo i szczęśliwie, jako człowiek dobry i szanowany. O co będzie błagał Żadan Katię w 24 odcinku?  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

Ujawniamy jako pierwsi - na koniec "Zniewolonej 3" Żadan pojawi się u żony ze szczerą skruchą. Będzie ją błagał, aby wybaczyła mu śmierć Wiery, kłamstwa i ukrywanie przed nią swoich mrocznych interesów. Andriej zapewni Katię, że szczerze ją kocha. W tej scenie wszyscy będą płakać!

Za chwilę już sprawy potoczą się w piorunującym tempie. U Katii zjawi się Jabłoniewski i wyzwie Żadana na pojedynek. Między wrogami wywiąże się bójka, w wyniku której Andriej straci życie, a ciężarna Katia będzie musiała bezradnie patrzeć, jak odchodzi jej drugi mąż, który nie był dobrym człowiekiem, ale kochał ją nad życie.   

Nie przegap: Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

Zniewolona 3, odcinki 21-22 ZWIASTUN. Katia w ciąży wróci do Żadana! Książę Jabłoniewski zabije Bezusa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany