Zniewolona 3, odcinek 22: Tajemnica śmierci Wiery wyjdzie na jaw! Katia nie zniesie dłużej okrucieństwa Żadana

i

Autor: TVP Zniewolona 3, odcinek 22: Tajemnica śmierci Wiery wyjdzie na jaw! Katia nie zniesie dłużej okrucieństwa Żadana

Zniewolona 3, odcinek 22: Tajemnica śmierci Wiery wyjdzie na jaw! Katia nie zniesie dłużej okrucieństwa Żadana

W 22 odcinku "M jak miłość" Katia (Sonya Priss) pozna prawdę na temat śmierci żony Jabłoniewskiego (Siergiej Strelnikov). Wszystko zdradzi z zemsty madame Makarowa (Natalia Waśko), którą Żadan (Maxim Radugin) w międzyczasie spróbuje oszukać. Kiedy Katia dowie się, ze jej ukochany mąż naprawdę doprowadził do śmierci Wiery kompletnie załamie się. Do tego momentu w 22 odcinku "Zniewolonej 3" żona Żadana jeszcze będzie miała nadzieję, że uda im jej się ocalić małżeństwo - kiedy pozna tajemnicę śmierci Wiery bezpowrotnie złudzenia straci.

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 22 (odc. 70) - niedziela, 27.02.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 22 odcinku "Zniewolonej" Katia będzie przekonana, że dobrze zrobiła, dając Żadanowi jeszcze jedną szansę. Katia już będzie wiedziała, że jest w ciąży z mężem i będzie szczęśliwa, ż wychowają razem dziecko. Niestety, wydarzenia, które zadzieją się bez udziału pani Żadanowej na zawsze zmienią ich los.

W odcinku 21 "Zniewolonej 3" madame Makarowa dowie się, że salon przechodzi w całości na własność Bezusa. Oburzona "burdelmama" postanowi stanowczo rozmówić się z Żadanem. Niestety nie odniesie sukcesu, więc w 22 odcinku serialu okrutnie zemści się na nim!

Jabłoniewski przywozi do manufaktury Bezusa, by go zabić. Wstrząśnięta Katia dowiaduje się, że Andriej uknuł intrygę przeciwko księciu, zwabił do salonu Makarowej Wierę, by ją zniesławić i wywołać skandal.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1642: Iza załatwi szefa Marcina. Wciągnie też Kisielową w szpiegowską akcję - ZDJĘCIA

W 22 odcinku "Zniewolonej 3" dowiemy się, że Żadan  lata temu obiecał Makarowej połowę udziałów w salonie. Kiedy madame przypomni o tym, oczekując, ze się z nią uczciwie rozliczy, , dawny wspólnik kategorycznie odmówi. I wtedy Makarowa ujawni, że to on jest mordercą Wiery! To on ściągnął żonę Jabłoniewskiego - wówczas Gnatkiewicza - do burdelu madame i publicznie ją skompromitował. To zdarzenie bezpośrednio doprowadziło do śmierci ukochanej żony Stefana. Katia wpadnie w rozpacz, kiedy zrozumie, że jej mąż jest mordercą!  

Wściekły Andriej natychmiast swoją złą opinię w 22 odcinku "Zniewolonej 3" potwierdzi, bo rzuci się na Makarową i spróbuje ją udusić! W ostatniej chwili uratuje ją Katia, która na zawsze pożegna się z nadzieją na szczęśliwe małżeństwo z Żadanem. 

Czytaj także: Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Zniewolona 3, odcinki 21-22 ZWIASTUN. Katia w ciąży wróci do Żadana! Książę Jabłoniewski zabije Bezusa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze