Komisarz Mama. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu Polsatu - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Komisarz Mama. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu Polsatu - ZWIASTUN

Komisarz Mama. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu Polsatu - ZWIASTUN

2021-03-03 20:54

Obsada serialu "Komisarz Mama", którego premiera w Polsacie już w środę, 3.03.2021, to same znane nazwiska. Aktorzy, którzy występują w "Komisarz Mama" słyną z ról w innych produkcjach, ale bohaterowie, w których wcielą się w kryminalno-obyczajowej historii o policjantce Marii Matejko (Paulina Chruściel) mają szanse podbić serca widzów. Obok Chruściel wystąpią także Krystian Wieczorek, Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński i Anna Dereszowska. Poznajcie wszystkie tajemnice serialu "Komisarz Mama", który liczy 8 odcinków!

"Komisarz Mama" premiera nowego serialu Polsatu - środa, 3.03.2021, o godz. 21.05

"Komisarz Mama" to historia, która skupia się wokół Marii Matejko, samotnej matki czwórki dzieci, która rozwiodła się z mężem Andrzejem (Krystian Wieczorek) przez jego zdrady i po latach postanawia wrócić do pracy w policji. Jako komisarz w wydziale kryminalnym policji zawsze sobie ze wszystkim radzi. Choć nie jest jej łatwo, bo zespół funkcjonariuszy, którym dowodzi nie do końca traktuje ją serio. Ale tytułowa "Komisarz Mama" to odważna, uczciwa policjantka, która w pracy i w życiu kieruje się własną intuicją. Otaczają ją oczywiście mężczyźni - były mąż Andrzej, który nagle zechce do niej wrócić, a także przystojny sąsiad Łukasz (Jakub Wesołowski), którego rozkocha w sobie od pierwszego wejrzenia.

W każdym odcinku "Komisarz Mama" Maria Matejko stanie przed trudną zagadką kryminalną, ale także rodzinnymi problemami. I będzie musiała także wybrać mężczyznę, z którym chce być - niewiernego męża, błagającego o drugą szansę, czy troskliwego sąsiada o szczerych intencjach.

Patrz też: Krystian Wieczorek z M jak miłość do serialu Komisarz Mama! Dopiero teraz wyjawia kulisy odejścia

Komisarz mama - zwiastun serialu

"Komisarz Mama" - obsada, bohaterowie, kto jest kim?

W główną bohaterkę komisarz Marię Matejko wciela się Paulina Chruściel. Kto znajdzie się w jej zespole, z którym będzie rozwiązywała sprawy tajemniczych morderstw, a kto będzie czekał na nią w domu po powrocie z pracy? Oto bohaterowie "Komisarz Mama"!

Paulina Chruściel – komisarz Maria Matejko

Piękna, pewna siebie komisarz, która rozstała się z mężem i po 10 latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. To wyjątkowo złożona osobowość. Choć bardzo emocjonalna, trudno ją wyprowadzić z równowagi. Na złośliwości reaguje spokojem i pełnym ciepła uśmiechem. Silna, ale jednocześnie wrażliwa i empatyczna. Podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek pokazuje swój niesamowity talent, ogromną inteligencję i doskonałą intuicję. W domu jest matką próbującą zapanować nad chaosem i czworgiem dzieci, a na randkach czarującą kobietą!

Anna Dereszowska – inspektor Patrycja Madalińska

Zasadnicza, pewna siebie i wymagająca szefowa. Zawsze z idealnie ułożoną fryzurą i podkreślonymi ustami. Rzadko pozwala sobie na uśmiech. Perfekcjonistka, która zupełnie nie rozumie sposobu działania Marii. Według jej idealnego planu komisarzem miał zostać Piotr, a nie nieprzewidywalna Matejko.

Wojciech Zieliński – podkomisarz Piotr Żeromski

To on miał być komisarzem, ale niespodziewanie jego miejsce zajęła Maria. Ich relacje są bardzo chłodne. Piotr nie wierzy w skuteczność metod Marii, podważa jej umiejętności. Zadaniowy, skupiony na pracy. Buduje dystans, chowa swoje emocje. Trudno ukryć mu jednak niechęć do Marii, której polecenia musi wykonywać.

Arkadiusz Smoleński – starszy aspirant Jan Rybczyński

Sympatyczny, pomocny członek zespołu Marii. Zazwyczaj nie wychodzi przed szereg, ale jest doskonałym obserwatorem. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jest życzliwy i sprawiedliwy. Wraz z żoną Agatą oczekuje narodzin pierwszego dziecka, co zajmuje sporo jego uwagi.

Anna Matysiak – aspirant Roma Mazur

Najmłodsza w zespole Marii. Zamknięta w sobie, wycofana, nie wzbudza sympatii. Często nietaktowna, czasem nawet bezczelna. Nie przejmuje się opinią innych. Jednak wzorowo stara się wykonywać powierzone jej obowiązki. Bardzo uczciwa i rzetelna. Najbardziej nieprzenikniona członkini zespołu.

Joanna Niemirska - Helena Zawada

Najbardziej doświadczona pracownica laboratorium dochodzeniowego. Zawsze uprzejma, życzliwa, z uśmiechem na twarzy. Ma ogromną wiedzę, jest niezwykle dociekliwa i dokładna, a przy tym swobodna, o pogodnym usposobieniu. To ona pierwsza dostrzega potencjał Marii i jako jedyna od samego początku jest do niej pozytywnie nastawiona.

Krystian Wieczorek – Andrzej Matejko

Były mąż Marii, z którą ma czworo dzieci. Razem dużo podróżowali po świecie, często zmieniali miejsce zamieszkania. Andrzej ma w sobie niezwykły urok i charyzmę. Jednak wydarzyło się coś, przez co Maria postanowiła od niego odejść. Andrzej ją zdradził. Po czasie postanowi naprawić swój błąd, bo zrozumie, że Maria jest kobietą jego życia.

Jakub Wesołowski – Łukasz Idzikowski

Przystojny, młody sąsiad Marii. Zabawny, opiekuńczy i towarzyski. Szybko nawiązuje dobry kontakt z dziećmi Marii, a jeszcze lepszy z nią samą. Mimo że Łukasz jest w związku, ich sąsiedzka relacja zaskakująco szybko się rozwija.Natalia Sierzputowska -  niania Amelia

dzieci Marii Matejko i Andrzeja - bliźniaki Leon (Jakub Kustra) i Marcin (Kacper Kustra), Juliusz (Maksymilian Balcerowski) i Eliza (Julia Karpińska)

"Komisarz Mama" - ile odcinków, czy będzie kolejny sezon?

"Komisarz Mama" liczy osiem odcinków, które zostały nakręcone latem 2020 roku. Ekipa jak dotąd nakręciła jeden sezon. Już wiadomo, że w połowie kwietnia aktorzy wracają na plan drugiej serii. W oryginale, francuskiej wersji "Candice Renoir" liczy aż osiem sezonów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze