Mama w akcji

i

Autor: Materiały prasowe Komisarz mama

Komisarz Mama. Maria Matejko wkracza do akcji! Czy nowy serial z Pauliną Chruściel powtórzy sukces Singielki?

2021-02-28 15:22

Czy da się połączyć wychowywanie czwórki dzieci i pracę policjantki? Maria Matejko - bohaterka nowego serialu "Komisarz Mama" przekona się, jak niełatwe jest to zadanie. W roli głównej znana z serialu "Singielka" Paulina Chruściel. Premiera serialu "Komisarz Mama" już w środę, 3.03.2021, w telewizji Polsat.

O czym jest serial "Komisarz Mama"?

Dziesięć lat temu Maria (Paulina Chruściel), główna bohaterka serialu "Komisarz Mama" porzuciła pracę w policji, by poświęcić się rodzinie. Gdy jednak jej małżeństwo rozpadnie się, Matejko postanawia wrócić do dawnego zawodu i znów włożyć policyjny mundur. Łączenie nowych obowiązków z samotnym wychowywaniem czwórki dzieci okaże się jednak nie lada wyzwaniem. Tym bardziej, że w nowym miejscu pracy nikt nie zamierza ułatwiać jej zadania, na czele z twardą i nieustępliwą szefową (Anna Dereszowska).

Podejrzliwie przyjmie ją również grupa śledczych, na czele której stanie Maria. Jej niekonwencjonalne metody nie wszystkim przypadną do gustu. Już pierwsza sprawa, którą będą musieli rozwikłać pokaże jednak, że Matejko, nawet po tak długiej przerwie, jest świetną policjantką o niezwykłej intuicji. Niebawem na jej drodze pojawi się też szansa na nową miłość. Nowy sąsiad Łukasz (Jakub Wesołowski) okaże się oczarowany policjantką, sprawy jednak zaczną się komplikować, gdy w jej życiu znów pojawi się były mąż Andrzej (Krystian Wieczorek).

"Komisarz Mama" premiera w środę, 3.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie.

Komisarz mama - zwiastun serialu
Najnowsze