Emily w Paryżu 3. Jest kolejne zdjęcie z planu! Ci aktorzy na pewno pojawią się w kontynuacji serialu

i

Autor: Netflix Emily w Paryżu 3. Jest kolejne zdjęcie z planu! Ci aktorzy na pewno pojawią się w kontynuacji serialu

Emily w Paryżu 3. Jest kolejne zdjęcie z planu! Ci aktorzy na pewno pojawią się w kontynuacji serialu

2022-06-17 21:08

Ruszyły zdjęcia do 3 i 4 sezonu "Emily w Paryżu", a aktorzy są obecni na planie. Hit Netflixa liczy (jak dotąd) zaledwie dwie części, ale już niebawem ukażą się kolejne. Sama Lilly Collins, odtwórczyni głównej roli, potwierdziła jakiś czas temu spekulacje o nagrywaniu 3 sezonu i to się właśnie dzieje! To Mindy (Ashley Park) z "Emily w Paryżu" dodała relację z Francji i podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Wiadomo już, którzy aktorzy na pewno powrócą w nadchodzących odcinkach przygód młodej Amerykanki.

Emily w Paryżu sezon 3. Serialowa Mindy pokazała zdjęcie z planu

Zgodnie z zapowiedziami, które krążyły w sieci, ekipa "Emily w Paryżu" faktycznie nagrywa kolejną część serialu. Przypomnijmy, że sama Lilly Collins potwierdziła jakiś czas temu radosną nowinę o pojawieniu się 3 i zarazem 4 części serialu. - Obudziłam się wcześnie, aby przekazać BARDZO ekscytujące wieści… @emilyinparis powraca w sezonie 3… I... uwaga, w sezonie 4!!!!! - napisała na Instagramie aktorka, a teraz plan się ziszcza.

To Mindy, przyjaciółka Emilly z serialu "Emily w Paryżu" dodała kilka relacji, z których jasno wynika, że przybywa ona w stolicy Francji. Jedno zdjęcie szczególnie przykuło uwagę, bo Ashley Park pokazała pracownię pełną butów i dodatków, które tak kocha główna bohaterka. Oznaczałoby to, że Emily nadal miałaby pracować w agencji Savoir i zajmować się luksusowymi markami. 

Przeczytaj: Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

Można przypuszczać, że Emily nie wróci do Stanów, a zostanie w Paryżu, dalej rozwijając swoją karierę i nie tylko. Mówi się, że 3 sezon "Emily w Paryżu" będzie kręcony częściowo w Londynie, gdyż właśnie stamtąd pochodzi Alfie, którego główna bohaterka poznała podczas zajęć języka francuskiego. Na początku działali sobie na nerwy, ale szybko okazało się, że umieją znaleźć wspólny język. Z tego wynika, że relacja z Alfiem może przerodzić się w wielką miłość, a Emily całkowicie zapomni o Gabrielu (Lucas Bravo). 3 sezon "Emily w Paryżu" zapowiada się naprawdę emocjonująco! 

Sprawdź: Dom z papieru: Korea rozbije bank na Netflix?! Tak będzie wyglądała ekipa Profesora - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Najnowsze