Tureckie seriale

Emanet. Yaman zaprasza Seher na kawę. Randka nie idzie jednak po jego myśli. Streszczenie 110. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Widzowie śledzą rozwój uczucia, które Yaman żywi do Seher. W 110. odcinku, przy okazji wyjścia do opieki społecznej, biznesmen zaprosi kobietę do kawiarni. Randka jednak nie będzie należała do udanych, bo... Yaman nie będzie umiał zachować się swobodnie w towarzystwie ukochanej.

Spis treści

  1. "Emanet": Yaman zaprosi Seher na kawę 
  2. Ciotka Sultan pomaga Begüm odzyskać Alego 
  3. 110. odcinek telenoweli "Emanet" w czwartek, 14 września o godzinie 16:05 w TVP1
  4. "Dziedzictwo": o czym jest serial?

"Emanet": Yaman zaprosi Seher na kawę 

W 110 odcinku tureckiej telenoweli "Emanet" Yaman nadal będzie blisko Seher. Kiedy kobieta, która ma traumę po wydarzeniach z Ozanem, będzie musiała zgłosić się do opieki społecznej, Yaman postanowi rzucić wszystko, by jej towarzyszyć. Nakaże Zuhal odwołać spotkanie, którego zorganizowanie kosztowało ją wiele zachodu. Kobieta ledwo powstrzyma swoją złość. 

Tymczasem Yaman zabierze Seher do kawiarni. Spotkanie nie pójdzie jednak tak, jak by sobie to wyobrażał. Biznesmen nie będzie potrafił zachowywać się swobodnie w towarzystwie swojej ukochanej. Seher, która zauważyła, jak bardzo Yaman się o nią troszczy, postanowi zapytać go, dlaczego to robi. 

Ciotka Sultan pomaga Begüm odzyskać Alego 

Begüm nadal robi wszystko, by Ali wreszcie się nią zainteresował. Prawniczka chce za wszelką cenę odzyskać byłego narzeczonego, choć widzi, że ten czuje coś do Kiraz. 

W zrealizowaniu planu pomaga jej ciotka Sultan, która podstępem wyciągnie Kiraz z domu. Begüm ma w tym czasie spróbować zbliżyć się do policjanta. Podczas spaceru Kiraz zauważa jednego z mężczyzn, którzy grozili Begüm, i informuje o tym komisarza. Udaje mu się zatrzymać podejrzanego, co oznacza, że byłej narzeczonej nic już nie zagraża. 

Czytaj także: W rolę prawniczki Begüm wciela się aktorka Gözde Gürkan. Jaka jest na co dzień?

110. odcinek telenoweli "Emanet" w czwartek, 14 września o godzinie 16:05 w TVP1

Co dokładnie wydarzy się w kolejnym odcinku "Dziedzictwa"? Sprawdź na zdjęciach w poniższej galerii. 

"Dziedzictwo": o czym jest serial?

Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher.

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze