Tureckie seriale

Emanet. Ozan obserwuje Seher przez ukrytą kamerę. Ma obsesję na puncie dziewczyny! Na jaw wychodzi jego przeszłość

Przed nami 97. odcinek tureckiej telenoweli "Emanet", w którym wyjdzie na jaw, jaka była przeszłość Ozana. Psychopata umieścił w pokoju Seher ukrytą kamerę, przez którą regularnie ją podgląda! Yaman zleci Nedimowi, by go sprawdził.

Spis treści

  1. Emanet. Ozan zamieścił w pokoju Seher ukrytą kamerę! 
  2. W 97. odcinku "Dziedzictwa" wyjdzie na jaw przeszłość Ozana 
  3. Co jeszcze wydarzy się w 97. odcinku tureckiego hitu? 
  4. O telenoweli "Dziedzictwo" 

Emanet. Ozan zamieścił w pokoju Seher ukrytą kamerę! 

Pojawienie się w rezydencji Ozana zwiastuje kłopoty. Nauczyciel muzyki, którego Seher i Yusuf poznają w restauracji Selima, to dwulicowy i niebezpieczny psychopata! Wykorzystując nieobecność ciotki i wujka chłopca, zakradł się do pokoju Seher i zamontował tam ukrytą kamerę. Mężczyzna będzie podglądać kobietę i dostanie obsesji na jej punkcie! 

Już tylko nie tylko Yaaman będzie czuł niechęć do Ozana. Ten narazi się także Ziyi, kiedy zniszczy jedną z jego roślin!

Yaman poprosi Nedima, by ten sprawdził, co ukrywa nauczyciel muzyki. 

W 97. odcinku "Dziedzictwa" wyjdzie na jaw przeszłość Ozana 

Nedim dojdzie do prawdy o tym, że Ozan okłamał wszystkich, że przebywał za granicą. Yaman postanowi przyprzeć go do muru i wycisnąć z niego prawdę. Nauczyciel Yusufa wyznaje, że trzy lata wcześniej stracił w wypadku narzeczoną i musiał przejść terapię. Naiwna i dobroduszna Seher jest oburzona zachowaniem Yamana i przeprasza Ozana.

Tymczasem Zuhal znajduje w telefonie psychopaty jego korespondencję z psychiatrą, z której wynika, że widzi on w Seher swoją zmarłą ukochaną!

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa!

Co jeszcze wydarzy się w 97. odcinku tureckiego hitu? 

W tym samym odcinku zobaczymy Kiraz, która będzie bardzo podekscytowana umówioną rozmową o pracę. Choć Ali od samego początku jest przeciwny, by ta podjęła zatrudnienie, mimo wszystko stara się jej pomóc. Ostatecznie dziewczynie udaje się przekonać właściciela szwalni, by ją zatrudnił.

97. odcinek telenoweli "Emanet" już w poniedziałek, 28 sierpnia, o godzinie 16:05 w TVP1. W poniższej galerii znajdziesz dokładne streszczenie i zdjęcia. Zobacz, co się wydarzy! 

O telenoweli "Dziedzictwo" 

Turecki serial "Emanet", którego tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo" przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze fanów produkcji znad Bosforu. Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze