Tureckie seriale

"Emanet". Kiraz zaimponowała Alemu. Jej rywalka wraca do gry! Co wydarzy się w 107. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"?

Po udanej akcji złapania gangu narkotykowego, policyjny zespół gratuluje Kiraz. Tym razem również Ali ją docenia. Para, która jest ze sobą coraz bliżej, będzie jednak zagrożona. Za namową Sultan, Begüm wraca do walki o byłego narzeczonego! Zobacz, co wydarzy się w 107. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"!

Spis treści

  1. Begüm wraca do gry! Uda się jej odzyskać Alego? 
  2. Yaman, Seher i Ozan w szpitalu 
  3. "Emanet" - o czym jest telenowela? 

Begüm wraca do gry! Uda się jej odzyskać Alego? 

W ostatnich tygodniach widzowie tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") śledzili relację Kiraz i Alego. Przystojny komisarz i śliczna dziewczyna są sobie coraz bliżsi. Mężczyzna przez długi okres sam przed sobą nie chciał się przyznać do tego, co czuje do Kiraz. Nie dało się jednak nie zauważyć, że tych dwoje bardzo do siebie ciągnie! 

W 107. odcinku "Emanet" cały policyjny zespół będzie gratulował Kiraz udanej akcji. Przypomnijmy, że Kiraz zgodziła się wziąć udział w zasadzce na gang narkotykowy. To przez nich ciotka Sultan odurzyła się nielegalnymi substancjami. Ali także doceni Kiraz. 

Czytaj także: To on wciela się w rolę przystojnego Alego. Co wiemy o aktorze?

Dalsza relacja tych dwojga może zostać zagrożona! Okazuje się, że Begüm, która powoli traci nadzieję na odzyskanie Alego, za namową Sultan, wróci do gry! 

Staruszka wymyśla nwy plan. Namawia Begüm, aby udawała przed komisarzem nieporadną dziewczynę, która potrzebuje pomocy. Kobiety wykorzystują wiadomość z pogróżkami od ludzi aresztowanego biznesmena. Prawniczka jest w posiadaniu dowodów, które mogą zadecydować o jego skazaniu.

Yaman, Seher i Ozan w szpitalu 

Yaman, który uratował Seher, przebywa wraz z nią w szpitalu. Na oddział trafia także Ozan. Stan Seher jest krytyczny.

Selim żałuje, że to nie on uratował dziewczynę. Natomiast w rezydencji mały Yusuf bardzo tęskni za ciotką i wujkiem. W  trudnych chwilach wspiera go Ziya. 

Co jeszcze wydarzy się w 107. odcinku "Emanet"? W galerii znajdziesz zdjęcia! 

"Emanet" - o czym jest telenowela? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze