Tureckie seriale

Emanet. Kiraz w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Begüm zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Co wydarzy się w 86. odcinku telenoweli Dziedzictwo?

Jakie wydarzenia czekają bohaterów telenoweli "Emanet" w 86, odcinku? Okazuje się, że Kiraz, choć mocno chroniona przez Alego i jego ludzi, znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Erdalowi uda się ją uprowadzić z domu policjanta! Co jeszcze się wydarzy? Mamy zdjęcia i streszczenie odcinka "Dziedzictwa".

Spis treści

  1. "Emanet" - Kiraz znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie 
  2. Yaman nadal nie wyjawi Seher prawdy o jej aresztowaniu 
  3. Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 86. odcinka "Emanet"
  4. "Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

"Emanet" - Kiraz znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie 

W 86. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" Erdalowi uda się wejść do domu Alego i uprowadzić Kiraz! Dziewczyna znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie po tym, jak Begüm zdradziła mu adres policjanta. Choć prawniczka będzie miała wyrzuty sumienia, będzie już na nie za późno. 

Nawet Alemu i jego ludziom nie uda się powstrzymać brata dziewczyny. Erdal kieruje się tylko chęcią zabicia siostry. 

Yaman nadal nie wyjawi Seher prawdy o jej aresztowaniu 

Tymczasem oczyszczona z zarzutów Seher, ku wielkiej uciesze Yusufa, wróci do rezydencji rodziny Kirimli. Także Yaman, po tym, jak zbliżył się do niej, gdy ta była w szpitalu, będzie szczęśliwy, że kobieta wyszła z więzienia. Przypomnijmy, że to właśnie on przyprowadził na posterunek Turguta, którego zeznania pozwoliły Seher wyjść na wolność. Wciąż nie wie jednak, dlaczego tam trafiła. 

Ciotka Yusufa otrzyma od Yamana klucze do domu, czym rozwścieczy Ikbal i Zuhal. 

Czytaj także: Melih Özkaya czyli przystojny Ali z "Emanet"

"Dziedzictwo" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP 1

Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 86. odcinka "Emanet"

W poniższej galerii znajdziesz dokładne streszczenie odcinka, a także zdjęcia. Co wydarzy się w "Dziedzictwie"? Zobacz!

"Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze