Tureckie seriale

Emanet. Kiraz intensywnie szuka pracy. Ali zastawia na nią pułapkę! Co wydarzy się w 96. odcinku serialu Dziedzictwo?

Kiraz bardzo chce się usamodzielnić i intensywnie szuka pracy. Kiedy wreszcie udaje się jej znaleźć odpowiednią ofertę, umawia się na spotkanie w parku. Ku jej zaskoczeniu, czeka tam na nią Ali! Co dokładnie wydarzy się w 96. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet"?

Spis treści

  1. "Emanet": Ali zastawia pułapkę na Kiraz! 
  2. Yaman jest podejrzliwy w stosunku do Ozana 
  3. Zobacz zdjęcia z 96. odcinka "Dziedzictwa" 
  4. O czym jest telenowela "Emanet"?

"Emanet": Ali zastawia pułapkę na Kiraz! 

Kiraz, po rozmowie z Sultan, postanowiła się usamodzielnić i znaleźć sobie pracę. Kiedy przedstawiła ten pomysł Alemu, ten nie był zachwycony. Dziewczyna chce jednak za wszelką cenę pokazać mu, że się myli. 

Po intensywnych przykuwaniach, Kiraz wreszcie znajdzie ofertę, która jest dla niej odpowiednia. Dostanie pozytywną odpowiedź i propozycję spotkania. Łatwowierna kobieta podaje wszystkie swoje dane i umawia się w parku na spotkanie. Ku jej zaskoczeniu, zamiast obcej osoby czeka tam na nią Ali! Policjant zastawił pułapkę na ukochaną, by przestrzec ją przed nieuczciwymi pracodawcami. 

Po jakimś czasie dziewczynie uda się znaleźć zatrudnienie w zakładzie odzieżowym. 

Yaman jest podejrzliwy w stosunku do Ozana 

Tymczasem Ozan nadal przychodzi do rezydencji, by uczyć Yusufa grać na ukulele. Mężczyzna sprawia wrażenie bardzo uprzejmego, przez co cieszy się dużą sympatią domowników. Tylko Yaman traktuje go wyjątkowo obcesowo i nie może wyzbyć się swoich podejrzeń. Bacznie obserwuje nowego gościa, którym zachwyca się mały Yusuf. 

Do Ozana natomiast wydzwania jego psychiatra i nalega na kontynuację leczenia.

Czytaj także: W Emanet gra niebezpiecznego psychopatę, ale na co dzień to niezłe ciacho! Co wiemy o aktorze, który gra Ozana?

Zobacz zdjęcia z 96. odcinka "Dziedzictwa" 

96. odcinek tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" zostanie wyemitowany w piątek, 25. sierpnia o godzinie 16:05 w TVP1. Co dokładnie się wydarzy? Streszczenie i zdjęcia znajdziesz w poniższej galerii. 

O czym jest telenowela "Emanet"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze