Tureckie seriale

Emanet. Ozan pojawia się w rezydencji. Nikt nawet nie podejrzewa, co to za człowiek

W 95. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet" widzowie zobaczą dwa główne wątki. Pierwszy będzie dotyczył Ozana, na którego wizyty w rezydencji zgodzi się Yaman. Drugi natomiast to Sultan i jej przemiana w stosunku do Kiraz. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w "Dziedzictwie" w czwartek, 24 sierpnia.

Spis treści

  1. "Emanet": Ozan zjawia się w rezydencji 
  2. Sutan otacza Kiraz opieką 
  3. 95. odcinek "Dziedzictwa" w czwartek, 24 sierpnia 
  4. "Emanet": o czym jest serial? 

"Emanet": Ozan zjawia się w rezydencji 

W 95. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet" Seher uda się przekonać Yamana, by Ozan udzielał Yusufowi lekcji gry na instrumencie. Przypomnijmy, że kobieta i malec poznali Ozana w restauracji Selima. Chłopiec był zauroczony jego grą na instrumencie, a ten zgodził się udzielić mu kilku nauk. Choć początkowo Yaman był temu przeciwny, w końcu zgodził się, by Ozan zjawił się w rezydencji i nawet sam kupił Yusufowi instrument. 

Kiedy nauczyciel muzyki pojawia się w domu rodziny Kirimli, wszyscy domownicy są oczarowani jego serdecznością i uprzejmością. Nikt jeszcze nawet nie domyśla się, że Ozan leczył się psychiatrycznie i jest poważnie zaburzony.

Sutan otacza Kiraz opieką 

W tym samym odcinku ciotka Sultan będzie troskliwie opiekowała się Seher. W poprzednim odcinku widzieliśmy, jak Begüm przekonywała ją, że ma jej pomóc odzyskać Alego. Troska Sultan może więc mieć drugie dno. Kiraz jednak jest tym bardzo wzruszona, ponieważ wychowywała się bez matki. 

Sultan postanawia porozmawiać z nią o konieczności usamodzielnienia się, a dziewczyna wpadnie na pomysł, że znajdzie sobie pracę. Kiedy poinformuje o tym Alego, policjant będzie zdecydowanie przeciwny. Kiraz postanowi udowodnić mu, że sobie poradzi. 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

95. odcinek "Dziedzictwa" w czwartek, 24 sierpnia 

W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia i dokładne streszczenie 95. odcinka telenoweli "Emanet". Sprawdź, co jeszcze będzie się działo w serialu! 

"Emanet": o czym jest serial? 

"Emanet" (oryg. "Dziedzictwo") to opowieść o bogatym Yamanie i biednej Seher, których drogi spotykają się w momencie, kiedy tracą bliskie sobie osoby i czują się odpowiedzialni za ich synka. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze

Materiał sponsorowany