Tureckie seriale

Emanet. Ali zrobi Kiraz fantastyczną niespodziankę! Tymczasem Ozan bierze Seher na litość. Streszczenie 98. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Kiraz, która dopiero co znalazła sobie pracę, nie spodziewa się nawet, co przygotował dla niej Ali. Komisarz postanawia zrobić jej bardzo miłą niespodziankę! Tymczasem Yaman każe Ozanowi zrezygnować z pracy. Nauczyciel muzyki gra na emocjach Seher. Streszczenie 98. odcinka "Emanet".

Spis treści

  1. "Emanet": co wydarzy się w 98. odcinku tureckiego hitu? 
  2. Yaman zwolni Ozana, ale ten bierze Seher na litość 
  3. 98. odcinek "Emanet" już we wtorek, 28 sierpnia 
  4. O czym jest "Dziedzictwo"? 

"Emanet": co wydarzy się w 98. odcinku tureckiego hitu? 

Bardzo miła niespodzianka czeka Kiraz, która dopiero co rozpoczęła pracę. Ali postanowi uczcić jej sukces i zabierze zaskoczoną dziewczynę do restauracji. Kiraz nawet nie będzie podejrzewała, że na miejscu będzie czekała na nią cała rodzina. Wszyscy będą cieszyli się jej powodzeniem. 

Pierwszego dnia pracy Kiraz pozna Gülten. Zauważy, że koleżanka ma spory problem.

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego Alego

Yaman zwolni Ozana, ale ten bierze Seher na litość 

Po tym, jak na jaw wyszła przeszłość Ozana, Yaman nadal podejrzewa go o złe intencje. Biznesmen nie zdaje sobie jednak sprawy, że psychopata podgląda Seher przez kamerkę, którą ukrył w jej pokoju!

Gdy Ozan i Seher wychodzą razem do miasta, Yaman ich śledzi. Nauczyciel muzyki opowie Seher przy herbacie o swojej zmarłej narzeczonej. Ozan weźmie kobietę na litość. Seher będzie mu współczuła i poczuje, że coraz bardziej go lubi. 

W domu Ozana odwiedzi lekarz, który będzie próbował nakłonić go do kontynuowania terapii i powrotu do leków. Wizytę złoży mu także Yaman i każe zrezygnować z pracy. Kiedy nauczyciel powie Seher, że zawiesza lekcje muzyki, przyzna jej także, że został do tego zmuszony. Ciotka Yusufa będzie wściekła! Przekona Ozana, by nadal udzielał chłopcu lekcji. 

98. odcinek "Emanet" już we wtorek, 28 sierpnia 

W galerii zobaczysz zdjęcia i dokładne stręczenie 98. odcinka telenoweli "Emanet". 

O czym jest "Dziedzictwo"? 

"Emanet" (oryg. "Dziedzictwo") to opowieść o bogatym Yamanie i biednej Seher, których drogi spotykają się w momencie, kiedy tracą bliskie sobie osoby i czują się odpowiedzialni za ich synka.

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze

Materiał sponsorowany