Tureckie seriale

Dziedzictwo. Aktor Tolga Pancaroglu jako serialowy Ziya. Co o nim wiemy?

Ziya to jeden z mieszkańców rezydencji Kirimli w tureckim hicie "Emanet". Brat Yamana żyje w cieniu swojej stanowczej i bezwzględnej żony. W jego rolę wciela się aktor Tolga Pancaroglu. Jaki jest prywatnie? W czym jeszcze zagrał i jaki jest na co dzień? Sprawdzamy!

Spis treści

 1. Tolga Pancaroglu jako Ziya w serialu "Dziedzictwo" 
 2. Kim jest Ziya z "Dziedzictwa"? 
 3. Tolga Pancaroglu czyli Ziya z "Emanet" 
 4. Zobacz, jak na co dzień wygląda aktor, który gra Ziyę w serialu "Emanet" 
 5. Obsada serialu "Dziedzictwo" 

Tolga Pancaroglu jako Ziya w serialu "Dziedzictwo" 

Tolga Pancaroglu to turecki aktor, którego widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Ziya w telenoweli "Emanet". Serial zadebiutował na antenie TVP1 wiosna 2023 roku i, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, stał się hitem. Aktualnie "Dziedzictwo" to, obok "Zakazanego owocu" najchętniej oglądamy turecki serial w polskiej telewizji. 

Czytaj także: "Emanet" znika z anteny! Znamy szczegóły

Telenowela opowiada losy bogatego i zimnego biznesmena Yamana oraz skromnej i biednej Seher. Kiedy umierają rodzice małego Yusufa, oboje chcą się nim zajmować. Choć oboje pochodzą z różnych światów, opieka nad chłopcem, zaczyna ich do siebie zbliżać. 

Kim jest Ziya z "Dziedzictwa"? 

Główni bohaterowie serialu to, jak już wspomnieliśmy Yaman (Halil İbrahim Ceyhan) oraz Seher (Sila Turkoglu). W rezydencji należącej do rodziny Kirimli mieszka także między innymi brat Yamana - Ziya oraz jego żona Ikbal. 

Ziya żyje w cieniu brata, a także zimnej i bezwzględnej żony. W serialu jest często pokazywany, kiedy zajmuje się roślinami. Bohater ma problemy z samym sobą. Ziya wie, że to jego żona zepchnęła ze schodów mamę Yusufa, co doprowadziło do jej śmierci. 

Tolga Pancaroglu czyli Ziya z "Emanet" 

Turecki aktor Tolga Pancaroglu urodził się w 1991 roku w tureckim Stambule. Z aktorstwem związany jest od najmłodszych lat, kiedy to występował w szkolnych przedstawieniach. Granie tak mu się podobało, że w dorosłym życiu także postawił na aktorstwo. Choć to właśnie "Dziedzictwo" przyniosło mu największą popularność, grał także w innych tureckich produkcjach, m.in. w serialu „Baba Cendir”. 

32-letni aktor ceni sobie swoje życie prywatne i nieczęsto zamieszcza zdjęcia na swoim intagramowym koncie. 

Zobacz, jak na co dzień wygląda aktor, który gra Ziyę w serialu "Emanet" 

Obsada serialu "Dziedzictwo" 

Obsada telenoweli "Emanet" to cała plejada tureckich aktorów i aktorek. W bohaterów serialu wcielają się:

 • Halil Ibrahim Ceyhan jako Yaman,
 • Sıla Türkoğlu jako Seher,
 • Berat Rüzgar Özkan jako Yusuf,
 • Gülderen Güler jako Kiraz,
 • Melih Özkaya jako Ali,
 • Tolga Pancaroglu jako Ziya,
 • Gülay Özdem jako Ikbal. 
Najnowsze