Dom z papieru 5, koniec. Cała ekipa Profesora w ostatnim odcinku znowu razem! Szokujące zakończenie powali wszystkich fanów

i

Autor: Netflix Dom z papieru 5, koniec. Cała ekipa Profesora w ostatnim odcinku znowu razem! Szokujące zakończenie powali wszystkich fanów

Dom z papieru 5, koniec. Cała ekipa Profesora w ostatnim odcinku znowu razem! Szokujące zakończenie. Jest nowy ZWIASTUN!

Tak się skończy "Dom z papieru"?! Cała ekipa Profesora (Alvaro Morte) na czele z Tokyo ((Úrsula Corberó) i Nairobi (Alba Flores) spotka się znowu razem! Co to oznacza dla fanów wielkiego hitu Netflix-a? Być może twórcy postanowili zastosować trick z innego serialowego przeboju, "Lost. Zagubieni". Tam wszyscy pasażerowie lotu 815 spotykają się w finałowym odcinku znowu razem, spokojni i szczęśliwi, pomimo, że wielu z nich po drodze straciło życie. Było to możliwe, bo taki finał wyjaśniał wszystko - oni po prostu zginęli w katastrofie samolotu już na początku serialu... Fani "domu z papieru" również zaczynają przewidywać, że dokładnie tak zakończy się ich ulubiony serial o romantycznych hiszpańskich złodziejach. Czy ekipa Profesora już straciła życie w pierwszym napadzie, a ich kolejne akcje to tylko sen? To wyjaśniałoby liczne retrospekcje w sezonie 5 serialu! Tylko czyj to jest sen? Sprawdź co już wiemy i zobacz ZDJĘCIA I najnowszy ZWIASTUN ostatniej serii!

"Dom z papieru 5", część 2 - Netflix, od 3.12.2021. Ekipa znowu razem?

Czy w finale "Domu z papieru" cała ekipa Profesora spotka się znów cała, szczęśliwa i zdrowa? Gdyby tak miała zakończyć się ta zwariowana przygoda - oznaczałoby to, że wszyscy bohaterowie już dawno nie żyją! Tylko tak można byłoby "ożywić" tych, których śmierć już opłakiwaliśmy:  Berlina (Pedro Alonso), Toyko, Nairobi... Czy twórcy hiszpańskiej historii o napadach 100-lecia wybiorą takie rozwiązanie?

Fani "Domu z papieru" widzą 3 możliwe zakończenia: wszyscy zginą, trafią do więzienia lub nieliczni ocaleją. Jednak ta ostatni opcja wiernym widzom hiszpańskiego hitu Netflixa wydaje się najmniej prawdopodobna. Fani chcą na koniec zobaczyć całą ekipę Profesora całą i zdrową!  

Zobacz też: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

Dom z papieru: ekipa Profesora

i

Autor: Netflix

Na licznych forach internetowych trwają dyskusje na temat zakończenia "Domu z papieru". Coraz więcej fanów nie wierzy w śmierć Tokyo! Fakt, że piękna złodziejka jest narratorką tej historii jest ich zdaniem dowodem na to, że Tokyo żyje - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>>

- Wszyscy się zastanawiają kto zginie następny, nie wiemy, ale mamy jedną pewność: nie będzie to Tokyo! Ona jest narratorem i mówi w czasie przeszłym, więc żyje! No chyba że opowiada z nieba, ale to chyba niemożliwe - na jednym z forów na portalu Facebook rządzi taka właśnie opinia. 

A jeżeli Tokyo w "Domu z papieru" żyje, choć płakaliśmy nad jej śmiercią, to już wszystko jest możliwe... Wszystkie śmierci bohaterów były zabiegiem twórców, którzy sprowadzą nam pełną ekipę Profesora w finale? Mogą w tym celu skorzystać z zabiegu kolegów po fachu, którzy tak właśnie zamknęli serialu "Lost. Zagubieni", którzy zebrali wszystkich  jednym czasie i miejscu, które okazało się "niebem". 

Bohaterowie "Domu z papieru" mogą się także spotkać we wspomnieniach, tylko kto będzie ich wspominał? Ktoś w tym celu musi przeżyć... Jeżeli na koniec 2 części 5 sezonu hiszpańskiego hitu Netflix-a okaże się, że tak naprawdę wszyscy przeżyli wszystkie napady, to Profesor będzie mógł się  nie tylko pochwalić napadami 100-lecia - geniusz przechytrzy wszystkich, a zwłaszcza widzów.   

Czytaj także: M jak miłość. Paweł rozwiedzie się z Franką i zostanie księdzem?! Te zdjęcia Rafała Mroczka mówią wszystko - ZDJĘCIA

Dom z papieru 5, 2 część: samochód Profesora

i

Autor: youtube
Najnowsze