M jak miłość. Paweł rozwiedzie się z Franką i zostanie księdzem?! Te zdjęcia Rafała Mroczka mówią wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł rozwiedzie się z Franką i zostanie księdzem?! Te zdjęcia Rafała Mroczka mówią wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł rozwiedzie się z Franką i zostanie księdzem?! Te zdjęcia Rafała Mroczka mówią wszystko - ZDJĘCIA

Rozwód w "M jak miłość"? Szokujące ZDJĘCIA Rafała Mroczka pokazują, co może się stać, jeżeli Pawłowi z Franką (Dominika Kachlik) też nie wyjdzie! Od kilku dni na planie serialu trwają zdjęcia do bardzo hucznego ślubu i wesela Zduńskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. Wesele ma potrwać aż 3 dni, a pojawi się na tym wydarzeniu cała śmietanka rodzinno-towarzyska "M jak miłość". A tymczasem Rafał Mroczek publikuje zdjęcia w sutannie z szokującym opisem! Czyżby rację mieli fani, że 4 małżeństwo Zduńskiego nie potrwa długo? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ nowego Pawła!

"M jak miłość". Paweł rozwiedzie się z Franką i pójdzie na księdza? Rafał Mroczek "kończy z babami" - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Przez ostatnie dni gdy na planie "M jak miłość" trwało przygotowanie i kręcenie scen do hucznego ślubu i wesela Pawła z Franką. W serialu wszystko dzieje się w góralskim kościele i domu, tak naprawdę ślub "zostanie udzielony" w małym drewnianym kościółki w podwarszawskiej Starej Miłosnej. Wycinania hołubców gwiazdy serialu uczą instruktorzy z "Tańca z gwiazdami", a całej ekipie, pomimo zimna i długich godzin spędzonych w oczekiwaniu na sceny, dopisuje doskonały humor. Czy cały wysiłek Zduńskich, Mostowiaków, Budzyńskich, Rogowskich i ich przyjaciół pójdzie na marne, bo i ten ślub Zduńskiego skończy się rozwodem? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Na Instagramie Pawła z "M jak miłość" pojawiły się jego zdjęcia w sutannie z szokującym opisem. Rafał Mroczek uśmiecha się szeroko w sutannie i zapowiada, że na zawsze kończy z kobietami - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Trzeba przyznać, że grający w "M jak miłość" Pawła Rafał Mroczek w sutannie prezentuje się niezwykle elegancko - po prostu jest mu w niej do twarzy. Jednak zdumiewający jest opis do serii ZDJĘĆ, zamieszczonych przez gwiazdora na Instagramie. Co dokładnie napisał ucieszony z nowego wizerunku aktor?

- Koniec z babami - widzimy opis pod zdjęciem roześmianego Pawła w sutannie. A podobnych ZDJĘĆ jest dużo! 

Wymowny wydaje się fakt, że te same ZDJĘCIA Mroczka w sutannie z identycznymi opisami można było znaleźć na Instastory Dominiki Kachlik, czyli Franki w "M jak miłość".

Pewne jest to, że gwiazdy "M jak miłość" przebierając się za księży i zakonnice postanowiły zabawić się na tzw. "Balu świętych".   

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze